№22-02-13 від 22 лютого 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ

Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№22-02-13 від 22 лютого 2013 року

Голові Харківської облдержадміністрації

Добкіну Михайлу Марковичу

 

Копії:                     Прокуратурі Харківської області

Управлінню СБУ в Харківській області

УМВС України в Харківській області

Головному управлінню юстиції в Харківській області

Харківській міськраді

Харківській облраді

Про акредитацію при Голові Харківської обласної  державної адміністрації

Представника Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

Сучасні модернізаційні реформи Його Високоповажності Президента України матеріалізуються на засадах і в умовах Конституційно-Канонічної співпраці Його Високоповажності Президента України та Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України. Його Величність Государ Титульного Суверенного Народу України забезпечує правовий зв’язок Українців з Богом. Його Високоповажність Президент України і, відповідно, Голови облдержадміністрацій України забезпечують правовий зв’язок Українців з іншими народами світу.

Правовий зв’язок Українців з іншими народами світу на юридичних Конституціях та юридичних Канонах не розбудовується. Народи юрисдикцій не створюють. Канони юридичними не бувають, а юридичних Конституцій не існує. В Україні діє принцип верховенств права. Економіка України формується не на юридичних законах сервітуту цивільників при країні Україна, а на правових Канонах України та правових положеннях Конституції України.

Його Високоповажність Президент України не тільки забезпечує правовий зв’язок Українців з іншими народами світу, але й гарантує незмінність правових положень Конституції України. Правові положення Конституції України не передбачають створення в Україні будь-якої юрисдикції. Юрисдикції створюються не в Україні, а при Україні.

Українці знаходяться в зовнішньоекономічних консул-дипломатичних зносинах не тільки з іншими народами світу та іншими країнами світу, але й з національною юрисдикцією при країні Україна. Існуюча національна юрисдикція при країні Україна і існуючий український правопорядок в Україні знаходяться поміж собою в зовнішньоекономічних договірних відносинах. Інтереси не українського юріпорядку при країні Україна представляє Кабінет Міністрів України. Інтереси українського правопорядку в Україні представляють Його Високоповажність Президент України та Голови облдержадміністрацій Його Високоповажності Президента України.

Згідно з міжнародними нормами суверенітет будь-якої країни та будь-якого народу, в їх зовнішньоекономічних зв’язках з іншими народами світу та іншими країнами світу, представляється живими символами. В міжнародних справах України та Українців такими живими символами суверенітету країни Україна і суверенітету Українців є офіційні представники Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України.

Міжнародні справи Його Високоповажності Президента України і Голів облдержадміністрацій Його Високоповажності Президента України мають бути бездоганними. Фізичні особи із складу сервітуту цивільників при країні Україна міжнародні справи Його Високоповажності Президента України і міжнародні справи Голів облдержадміністрацій Його Високоповажності Президента України не супроводжують.

Дбаючи про високий міжнародний імідж Харківської облдержадміністрації в її зовнішньоекономічних зносинах з іншими суверенними країнами та народами світу, які здійснюють свою життєдіяльність за світовим стандартом роял-ISIC, прошу акредитувати при Вашій Персоні офіційного Представника Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України – Скриннікова Олександра Васильовича (паспорт людини Корінного Народу України РСНУ 250102042).

З повагою і шаною до Вас та побажаннями натхнення в справі утвердження

України, як рівноправного партнера всіх суверенних країн та народів світу.

 

Радник Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України

І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.