№18-02-13 від 18 лютого 2013 року

ISIC – КВЕД 99.00.0 – ЗКГНГ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ГОСУДАР

ТИТУЛЬНОГО СУВЕРЕННОГО НАРОДУ УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№18-02-13 від 18 лютого 2013 року

Його Високоповажності Президенту України

Віктору Федоровичу Януковичу

 

Про акредитацію при Його Високоповажності Президенті України

Представника Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

Конституційно-Канонічна співпраця Його Високоповажності Президента України та Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України обумовлена Конституцією України. Його Величність Государ Титульного Суверенного Народу України забезпечує правовий зв’язок Українців з Богом. Його Високоповажність Президент України забезпечує правовий зв’язок Українців з іншими народами світу.

Правовий зв’язок Українців з іншими народами світу на юридичних Конституціях та юридичних Канонах не розбудовується. Народи юрисдикцій не створюють. Канони юридичними не бувають, а юридичних Конституцій не існує. В Україні діє принцип верховенств права. Україна розбудовується на засадах правових Канонів України та правових положень Конституції України.

Його Високоповажність Президент України не тільки забезпечує правовий зв’язок Українців з іншими народами світу, але й гарантує незмінність правових положень Конституції України. Правові положення Конституції України не передбачають створення в Україні будь-якої юрисдикції. Юрисдикції створюються не в Україні, а при Україні.

Українці знаходяться в зовнішньоекономічних консул-дипломатичних зносинах не тільки з іншими народами світу та іншими країнами світу, але й з національною юрисдикцією при країні Україна. Існуюча національна юрисдикція при країні Україна і існуючий український правопорядок в Україні знаходяться поміж собою в зовнішньоекономічних договірних відносинах. Інтереси не українського юріпорядку при країні Україна представляє Кабінет Міністрів України. Інтереси українського правопорядку в Україні представляє Резиденція Його Високоповажності Президента України.

Згідно з міжнародними нормами суверенітет України, інтереси якої Ви представляєте за зовнішньоекономічними зносинами Українців з іншими народами світу та іншими країнами світу, повинен мати символічне, але й, тим не менш, живе втілення. В міжнародних справах такими живими символами суверенітету країни Україна є офіційні представники Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України. Міжнародні справи Його Високоповажності Президента України мають бути бездоганними. Фізичні особи громад нації при країні Україна – цивільники, міжнародні справи Його Високоповажності Президента України не супроводжують.

Ваша Високоповажносте Президенте України! Дбаючи про Ваш високий міжнародний імідж в зовнішньоекономічних зносинах суверенної України з іншими суверенними народами світу, які здійснюють свою життєдіяльність за світовим стандартом ISIC, прошу акредитувати при Вашій Персоні офіційного представника Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України – Ткаченка Павла Михайловича (паспорт людини Корінного Народу України РСНУ 100060313).

 

З повагою і шаною до Вас та побажаннями натхнення Вам в справі утвердження

України, як рівноправного партнера всіх Суверенних Народів Світу.

 

Його Величність Государ

Титульного Суверенного Народу України

О.О.Брильов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.