№11-02-13 від 11 лютого 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№11-02-13 від 11 лютого 2013 року

Чернігівській облдержадміністрації

Копії: Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Управлінню НБУ в Чернігівській області

Чернігівській облраді

Чернігівській міській раді

 

Про спільне виконання положень Закону України «Про спеціальний режим

інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Чернігівської області»

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) спільно з правовими комітетами Верховної Ради України (Національним Парламентом України) започаткував діяльність по впровадженню в життя положень Франчайзер-Кластера фідуціар-зовнішньоекономічної бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України. За цих обставин автоматично склались сприятливі умови для виконання положень Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Чернігівської області».

Процес формування бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України не залежить від внутрішнього національного стандарту ДК 009:2010. Бюджетоутворююча вертикаль Його Високоповажності Президента України формується поза межами цивільного сервітуту України, а саме в межах Z ‑ зовнішньоекономічного простору України, який формується на засадах положень Наказу Міністерства Фінансів України №1588 від 09.12.2011р. Суб’єктами формування Z ‑ зовнішньоекономічного простору України є резиденти та нарезиденти України. Реєстри резидентів та нерезидентів України веде Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України).

Резиденти та нерезиденти України, громади резидентів України та нерезидентів України, а також їх фінансово-банківські системи не кредитуються Національним Банком України (м. Київ). Резиденти і нерезиденти України відкривають рахунки не в сервус-Національному Банку України (м. Київ), а в резидент та нерезидент-банках України. Резидент та нерезидент-банки України здійснюють свою діяльність не за положеннями стандарту ДК 009:2010, а за положеннями стандарту ДК 009:2005. За стандартом ДК 009:2005 в Україні формується інституційна економіка. Регулювання, управління та контроль цією економікою знаходиться в сфері компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Чернігівський Приорат – це не Чернігівський сервітут і не Чернігівська громада нації при країні Україна. Чернігівський Приорат – це Чернігівська олігополія, яка має складатись з Чернігівських олігархів або іншою мовою – Чернігівських франчайзерів. Статус франчайзера надається національним олігархам теж в Конгресі Національних Меншин України (Малих Народів України). Чернігівські ради націонал-цивільників за будь-яких умов не можуть скласти франчайзер-економічний простір Чернігівської області. Для цього потрібні відповідні органи, які створюються Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) в межах Франчайзер-Кластера фідуціар-зовнішньоекономічної бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України.

Просимо Чернігівську облдержадміністрацію розглянути питання щодо спільної діяльності з Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) в напрямку виконання положень Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку Чернігівської області».

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)
М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.