N 08-08-12 від 08 серпня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

N 08-08-12 від 08 серпня 2012 року

Державному Агентству земельних ресурсів України

 

Копії:  Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Державній Податковій Службі України

Держфінмоніторингу України

   Міністерству Фінансів України

На Ваш лист № 12-03-2012 від 12.03.2012 року

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) ознайомився з текстом Вашого листа № 12-03-2012 від 12.03.2012 року. За текстом цього листа зрозуміло, що ані Державне Агентство земельних ресурсів України, ані Мінагрополітики України, ані Кабінет Міністрів України і взагалі вся Національна Унітарна Держава Україна ніякого відношення до природних ресурсів України, до земель України та до історичного ареалу існування Корінного Народу України і Малих Народів України не мають.

Постанови Кабінету Міністрів України, Укази Президента України та Закони Верховної Ради України теж ніякого відношення до природних ресурсів України, до земель України та до історичного ареалу існування Корінного Народу України і Малих Народів України не мають.

Природні ресурси України не були, не є  і ніколи не будуть національним товаром. Народні ресурси України громадам нації при країні Україна не належать. Так визначено Міністерством Фінансів України. План рахунків Міністерства Фінансів України визначає рахунки другого порядку. Це означає, що рахунки першого порядку і рахунки нульового порядку знаходяться поза межами компетенції Національної Унітарної Держави Україна. Так визначено в ст.ст. 52-54 Господарського Кодексу України.

В системі Національної Унітарної Держави Україна (організаційної одиниці другого порядку) жодне земельне питання не вирішується. Природні одиниці – це екологічні одиниці. Національна Унітарна Держава Україна оперує виключно фізичними одиницями, і жодного відношення до екологічних одиниць України не має. Екологічного обліку в системі Міністерства Фінансів України не існує.

Просимо проінформувати Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) з такого питання: якими землями переймається Державне Агентство земельних ресурсів України, якщо всі землі України знаходяться в Титулі Земельного Права Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України.

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.