№14-02-13 від 14 лютого 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№13-02-13 від 14 лютого 2013 року

УМВС України в Чернігівській області

Копії:               Управлінню СБУ в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

На Ваш лист №12/М-15 від 08.02.2013р.

Ваш лист №12/М-15 від 08 лютого 2013 року містить в собі безліч недоречностей, які заважають справі встановлення конструктивних відносин між Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) та УМВС України в Чернігівській області.

Ані УМВС України в Чернігівській області, ані Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) не цікавить постать фізичної особи на прізвище Ільченко Руслан Олексійович. Справа полягає зовсім не в поясненнях фізичної особи на прізвище Ільченко Руслан Олексійович. Мова йде про те, що за умов діяльності таких фізичних осіб, як Ільченко Руслан Олексійович, особовий склад УМВС України в Чернігівській області вже в недалекому майбутньому опиниться без заробітної плати, а сім’ї особового складу УМВС України в Чернігівській області опиняться без своїх квартир та домівок. Приклад тому, як це буде зроблено, вже наведено Ільченком Русланом Олексійовичем за адресою: м. Чернігів, вул. Рокосовського, 70/103.

Перевірка органами УМВС України в Чернігівській області рейдерської діяльності фізичної особи на прізвище Ільченко Руслан Олексійович за Законом України «Про звернення громадян» була б дуже цікавим явищем, якби Ільченко Руслан Олексійович мав статус громадянина України. Проте статус громадянина України надається органами Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). В реєстрах громадян України такого громадянина України, як Ільченко Руслан Олексійович, не існує. Громадянський Кодекс в системі національного сервітуту громад-цивільників України ніколи не створювався.

Профілактичні бесіди інспекторів міліції з рейдерами мабуть не тільки дуже цікаві, але й дуже корисні, з точки зору переведення об’єктивності рейдерських операцій в справу їх суб’єктивного тлумачення. Профілактичні бесіди з рейдерами започаткувала свого часу Королева Англії Єлізавета. Саме завдяки цій обставині, за часів середньовіччя, була розгромлена непереможна армада Іспанії, але то була війна між Іспанією та Англією. В наш час поміж УМВС України в Чернігівській області та Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) так і залишається нез’ясованим питання: «Куди поділося майно з приміщення по вул. Рокосовського, 70/103»?

Всі без винятку цивільники громад нації при країні Україна оперували, оперують і завжди будуть оперувати тільки товаром. Ніякого товару за адресою: м. Чернігів. вул. Рокосовського, 70/103, ніколи не було. Суб’єктів цивільних відносин в приміщенні за адресою: м. Чернігів. вул. Рокосовського, 70/103, теж ніколи не було. Проте цивільник Ільченко Руслан Олексійович якимось дивним чином в цьому приміщенні опинився на одинці з майном людини, яку перед тим без консультацій з інспектором міліції видворили з її власної домівки.

Зрозуміло, що органи МВС України забезпечують громадський порядок, але ж бо Ільченко Руслан Олексійович цивільник, а не громадянин. Цивільний порядок і громадський порядок – різні речі. Виходить так, що націонал-цивільники якимось дивним чином впорядковують справи громадян-інспекторів міліції, а не навпаки. В органах УМВС України в Чернігівській області не існує жодного резидента України. Це означає, що склад органів УМВС України в Чернігівській області повністю сформовано з фізичних осіб – не статистичних одиниць країни Україна, яким байдуже, які закони виконувати, а які – не виконувати. Головне, щоб добре платили за рахунок власності Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України).

У випадку з Ільченком Русланом Олексійовичем його послуги, невідомо кому і за що, оплачено за рахунок діяльності по саботажу сучасних модернізаційних Програм Його Високоповажності Президента України.

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)
М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.