№13-02-13 від 13 лютого 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№13-02-13 від 13 лютого 2013 року

Приватному нотаріусу Чернігівського міського нотаріального округу

Борисовій Тетяні Анатолійовні

Копії: Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Міністерству Юстиції України

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі м. Чернігова

УМВС України в Чернігівській області

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Чернігівській міській раді

ДПС у Чернігівській області

 

На Ваш лист №66/01-16 від 08.02.2013р.

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) спільно з Міжвідомчою Інтерпол-Колегією протидії фінансово-економічному тероризму розглянули текст Вашого листа №66/01-16 від 08.02.2013р. В своєму листі на адресу Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму Вами виявлено певне знання окремих положень Конституції України, але, натомість, повне незнання чинного законодавства України.

Дійсно, правосуддя в Україні здійснюється за положеннями ст. 55 Конституції України. Проте Міністерство Юстиції України, Головне управління юстиції в Чернігівській області, Чернігівський міський нотаріальний округ і, відповідно, приватний нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна (як і всі інші приватні нотаріуси) ніякого відношення до Конституції України не мають. Національна юрисдикція – не народна правоздатність. Ніяких прав в межах національної юрисдикції не існує. За відсутності прав в межах національної юрисдикції не існує і національного правосуддя.

За положеннями ст. 55 Конституції України мова йде про народне та громадянське правосуддя. Народне та громадянське правосуддя – це не цивільне і не громадське судочинство. Народно-громадянське правосуддя і національно-цивільне судочинство – різні речі. Цивільний Кодекс України – це не Громад-Громадський Кодекс України і не Громад-Громадянський Кодекс України, а тим більш не Народно-Громадянський Кодекс України. Використання націонал-приватними нотаріусами номерних знаків та серій народно-громадянських паспортів є ознакою терористичної діяльності окремо взятих фізичних осіб, які в межах Міністерства Юстиції України ігнорують положення Закону України «Про міжнародне приватне право». Міністерство Юстиції України – націонал-юридична особа. Всі без винятку націонал-юридичні особи – не статистичні одиниці України. Всім нестатистичним одиницям України заборонено користуватись чинним законодавством України.

Приват-нотаріус – це не Ват-ноторіус, а тим більш не Акт-актаріус. Приват-нотаріат створюється Міністерством Юстиції України. Міністерство Юстиції України і Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) знаходяться поміж собою в консул-дипломатичних зносинах. Ват-нотаріат України створюється Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України). Приват-нотаріат України без Ват-нотаріату України не існує і існувати не може. Ват-нотаріат України – Головна річ, а Приват-нотаріат України – належність до Головної речі. Приват-нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна посягнула на майно консул-дипломатичного представника Держави Україна – Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна. Це означає існування в межах Міністерства Юстиції України ще однієї ознаки терористичної діяльності окремо взятих фізичних осіб.

За положеннями ст. 55 Конституції України правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Правосуддя вчиняється за правоздатністю, а не за юріздатністю. Приватий нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна не має ані правоздатності, ані волевиявлення. Фізичні особи волі не мають. Приват-нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна не має резидент-громад-громадського статусу, не має нерезидент-громад-громадянського статусу, не має народного статусу, не здійснює діяльність в Україні, не здійснює діяльність на зовнішньоекономічному ринку фінансових активів України і не належить до жодного інституційного сектору економіки України. Це означає, що Приват-нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна є злісним невиконавцем положень Податкового Кодексу України та положень Наказу Міністерства Фінансів України №1588 від 09.12.2011р. Доходи приватного нотаріуса є фінансово-терористичними.

За положеннями ст. 55 Конституції України правосуддя в Україні здійснюється виключно судами, а саме: Народними Судами України та Конституційним Судом України. Народними Судами України є Народний Земельний Суд Украни та Судовий Фінансовий Арбітраж України при Його Величності Государі Титульного Суверенного Народу України. За відповідними рішеннями Конституційного Суду України всі земельні питання в Україні вирішуються не за націонал-Земельним Кодексом України, а за Титулом Земельного Права. Титул Земельного Права в Україні належить Його Величності Государу Титульного Суверенного Народу України. За Титулом Земельного Права Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України жодного клаптя землі України на користь націонал-транснаціонального анклаву при країні Україна ніколи не виділялось. Це означає, що вся система приватних нотаріусів Міністерства Юстиції України, яка не зареєстрована в системі Ват-нотаріусів Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України), знаходиться не на території України, а в акваторії України, тобто на рейді рейдерів країни Україна.

Лист приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Борисової Тетяни Анатоліївни не може розглядатись, як громадянська скарга або як громадська скарга. Фізична особа не може скаржитись нікуди, окрім Міграційного відділу МВС України. Всі мігранти-заробітчани країни Україна знаходяться на заробітках не у народу України на території України, а в акваторії у рейдерів на рейді економічного простору країни Україна. Скарги окремо взятих фізичних осіб-заробітчан – сервус-рейдерів при країні Україна на український правопорядок в країні Україна Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) приймаються, але ніколи не розглядаються. В країні Україна діє принцип верховенства права, а не принцип зверхності юрі-скарг фізичних осіб-заробітчан – сервус-рейдерів при країні Україна.

Не має жодної потреби оскаржувати дії приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Борисової Тетяни Анатоліївни в судовому порядку на території України. Фізична особа Борисова Тетяна Анатоліївна ніколи не була допущена до територоії України. Акваторіальні літературні твори фізичної особи Борисової Тетяни Анатоліївни дуже цікаві на території України, але будь-якої чинності не мають. Спроба поцупити майно Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна під прикриттям Міністерства Юстиції України – це компрометація Міністра Міністерства Юстиції України. Міністр Міністерства Юстиції України жодних зауважень на адресу Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) в таких питаннях, як віндикація та реституція, ніколи не робив.

Незнання приватним нотаріусом Чернігівського міського нотаріального округу Борисовою Тетяною Анатоліївною положень Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» не звільняють її від відповідальності не менш ніж за десятьма статтями Кримінального Кодексу України та Кримінально-Процесуального Кодексу України. Бездіяльність приватного нотаріуса Чернігівського міського нотаріального округу Борисової Тетяни Анатоліївни в напрямку скасування своїх безпідставно складених документів щодо майна Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна вже сама по собі є не тільки злочином, але й тінню злочинної діяльності, яка не повинна впасти на Головне управління юстиції в Чернігівській області.

Покарання за злочини проти власності та власників в Україні не відмінялись. Суб’єктами злочинної діяльності є виключно фізичні особи. Фізичним особам заборонено оперувати громадським статусом, громадянським статусом, народним статусом. Приват-нотаріус Чернігівського міського нотаріального округу Борисова Тетяна Анатоліївна не має в Україні статусу людини, статусу «гражданина» та статусу громадянина. Документи, в яких фізична особа Борисова Тетяна Анатоліївна прооперувала «гражданским» та громадянським статусом резидентів України, є документарним підтвердженням факту несанкціонованого вторгнення представника транснаціональної юрисдикції при країні Україна в економічний простір країни Україна. Такі дії, в кращому випадку, кваліфікуються, як провокація або тероризм. В гіршому випадку – це події, які можна ідентифікувати, як аналог подій 22 червня 1941 року (військовий напад сучасної транснаціональної юрисдикції при країні Україна на сучасну країну Україна без оголошення війни).
Віце-Президент Президії Конгресу Національних
Меншин України (Малих Народів України)
М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.