№01-02-13 від 01 лютого 2013 року

ЗКГНГ – ISIC КВЕД 99.00.0 – NACE – КІСЕ
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47
№01-02-13 від 01 лютого 2013 року

Голові Комітету Верховної Ради України
з питань правосуддя та верховенства права
С.В.Ківалову

Копії: Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

Чернігівській облдержадміністрації

Чернігівській облраді

Шановний Сергію Васильовичу !

 

Запропонований Вами діалог між Верховною Радою України та Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) є підставою для обговорення деяких, на нашу думку, більш ніж важливих питань, які пов’язані із сучасними модернізаційними реформами Його Високоповажності Президента України.

Відомо, що національний Кабінет Міністрів України виконав Програму сучасних модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України на 25 відсотків. Є різні погляди на це питання. З нашої точки зору є переконання тому, що за сучасних умов, які склались в Україні, Програма модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України ніколи більш ніж на 30 відсотків виконаною не буде.

Програма модернізаційних реформ Його Високоповажності Президента України передбачає розбудову сервус-економічної системи національно-юридичної товаризації на 30 відсотків та розбудову суверен-економічної системи народно-правової капіталізації – на 70 відсотків. Національно-товарний Кабінет Міністрів юридичних осіб України та національно-товарний Парламент України політичних партій України питаннями розбудови суверен-економічної системи народно-правової капіталізації ніколи не переймався, не переймається і ніколи перейматись не буде.

70-відсоткова капіталізація народно-правової суверен-економічної системи України входить до сфери компетенції Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України). Зокрема, до сфери компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) входить справа формування при країні Україна ринку резидент-економічного простору та ринку нерезидент-економічного простору вільного обігу активів. Питання Європейської Соціальної Хартії, Європейської Хартії місцевого самоуправління та Декларації ООН про права корінних народів не входять до сфери компетенції національно-транснаціонального сервітуту при країні Україна.

Питаннями національно-транснаціонального сервітуту при країні Україна суспільство Українців не переймається. В свою чергу, громади нації при країні Україна не переймаються питаннями народно-міжнародного суверенітету країни Україна. Так визначено Законом України «Про міжнародне приватне право». За цим Законом України в Україні той, хто не належить до складу національно-неукраїнської юрисдикції при країні Україна, відноситься до складу народно-українського правопорядку.

Процес 70-відсоткової капіталізації народно-правової суверен-економічної системи України має відбутись в межах органів народно-українського правопорядку. Формування зовнішньоекономічного ринку фінансових активів теж має відбутись в межах народно-українського правопорядку. Не може бути й мови про подолання фінансової кризи в Україні без формування ринку зовнішньоекономічних фінансових активів в межах народно-українського правопорядку.

Сучасні модернізаційні реформи Його Високоповажності Президента України національним Кабінетом Міністрів України не гальмуються. Вони просто не виконуються і ніколи виконуватись більш ніж на 30 відсотків не будуть. Юридичні закони національного Парламенту України цільовим призначенням для процесу 70-відсоткової капіталізації народно-правової суверен-економічної системи України ніколи не створювались, не створюються та ніколи створюватись не будуть. Народно-правові капітал-системи на юридичних законах не формуються, а правових законів не існує взагалі. Правові системи формуються виключно на правилах: народних правилах та міжнародних правилах. Юрисдикція – це мова від Святого Юри, а не закон. Юриспруденція – це вчення про справедливість, а не про правопорядок.

Національний Кабінет Міністрів України таке положення справ в Україні дуже добре розуміє. За  положеннями Розпорядження національного Кабінету Міністрів України №1075 від 20.10.2011р. про надання міжнародної технічної допомоги громадам нації в країні Україна (а не громадам нації при країні Україна) владні органи Корінного Народу України та Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) створили в місті Чернігові народно-національний офіс Нерезидент-Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України, народно-національний офіс Нерезидент-фінансового Агента Держави Україна та офіс Нерезидент-муніципальних органів Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області».

Станом на 01.02.2013р. всі вищевказані правові структури Корінного Народу України розгромлено окремими угрупуваннями фізичних осіб-мігрантів (наймитів). Без керівництва цією терористичною операцію з якогось центру управління чинити акти самосуду щодо народно-української власності жоден наймит будь-якої громади нації при країні Україна ніколи б не наважився. Є припущення тому, що зведення на нівець 70-відсоткової капіталізації економіки країни Україна складає предмет зацікавленості якихось деструктивних сил в країні Україна. Такими питаннями в Україні переймаються органи розвідки та контррозвідки різного роду іноземних та чужоземних країн, які мають за мету встановлення в країні Україна колоніального стану для Українців або стану їх підопічності закордонним опікунам.

Всі юридичні особи України знаходяться під іноземним контролем. Всі юридичні особи України не статистичні одиниці України. Вся національна юрисдикція при країні Україна Комітетом Верховної Ради України з питань правосуддя та верховенства права не моніториться, Міжвідомчою Інтерпол-Колегією протидії фінансово-економічному тероризму не котролюється, Генеральною Прокуратурою України не управляється. Генеральна Прокуратура України і національна Прокуратура України ще й досі не доповнені народною прокуратурою України. Відсутність органів народної прокуратури України (поряд з органами народного правосуддя України) надало підставу окремим фізичним особам захопити офіс Фінансового Агента Держави Україна. Склався факт, за яким окремо взяті угрупування фізічних осіб (наймитів) розпочали в Україні діяльність по знищенню державних офісів України. На черзі офіси правових органів Верховної Ради України, офіси правових органів Генеральної Прокуратури України та офіси правових органів Президента України.

Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя та верховенства права в статусі Дипломатичної Місії народної правоздатності України та без стану договірної спільної діяльності з національно-юридичними органами громад нації при країні Україна не виконує Наказ Міністерства Фінансів України №1588 від 09.12.2011р. Це означає, що виконавчі органи національного Міністерства Юстиції України в будь-який час можуть винести постанову про опис та арешт майна Адміністрації Президента України, всіх правових комітетів Верховної Ради України, Служби Безпеки України та Генеральної Прокуратури України.

Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) не акцентує Вашу увагу на питанні розгрому в м. Чернігові вищевказаних народних нерезидент-офісів (офіс-Банку – вул. Рокосовського, 70/103, офіс-Фінагента Держави Україна – вул. Шевченка, 12, офіс-Муніципалітету – вул. Проектна,1). Знищення роял-суб’єктів виконання Програми Президента України «Україна для людей» вже звичне явище, про яке добре відомо в міжнародних дипломатичних колах, акредитованих в Україні. Приниження міжнародного іміджу правових органів України аж ніяк не сприяє утвердженню в Україні принципу верховенства права.

Просимо розглянути питання можливості співпраці Генерального Прокурора України, Голови комітету Верховної Ради України з питань правосуддя та верховенства права та Голови Міжвідомчої Інтерпол-Колегієї протидії фінансово-економічному тероризму в напрямку належного забезпечення процесу головування Його Високоповажності Президента України в ОБСЄ.

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.