N 02-08-12 від 02 серпня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

N 02-08-12 від 02 серпня 2012 року

Першому Президенту Суверенної України

Леоніду Макаровичу Кравчуку

Копія:     Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Кабінету Міністрів України

Верховній Раді України

Раді Національної Безпеки та Оборони України

Конституційному Суду України

 

Глибокошановний, Ваша Високоповажносте Леоніде Макаровичу!

Маємо честь повідомити Вас, що ініційований Вами діалог між Конституційною Асамблеєю та Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) розпочався.

Листом №3-КА/151 від 26.07.2012 року Конституційна Асамблея звернула більш ніж серйозну увагу на пропозиції Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України щодо такого правочину, як внесення змін до чинної Конституції країни Україна.

Право-чин щодо внесення змін до чинної народної Конституції країни Україна (Великої Конституції України) це не юрі-чин щодо внесення змін до, поки що, не існуючої національної Конституції громад нації при країні Україна (Малої Конституції України). Внесення будь-яких змін до Великої Конституції України будь-яким національним органом, зокрема національною Конституційною Асамблеєю є неможливим. Тому на заваді Податковий Кодекс України.

За положеннями Податкового Кодексу України національна Конституційна Асамблея повинна мати статус або резидента, або резидента, положення якого прирівняно до нерезидента, або нерезидента. Конституційна Асамблея в жодному з вище перелічених стратифікаційних реєстрів Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна не зареєстрована. Це означає, що ніякої дискусії між національною Конституційною Асамблеєю та Його Високоповажністю Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем з приводу внесення змін до чинної Конституції України відбутись не може. Тому на заваді ряд рішень Конституційного Суду України, які є однозначними та остаточними. Жодна нація ніколи ніякої участі у творенні сучасної Конституції України не приймала.

Другий Президент країни Україна Леонід Данилович Кучма був достойним продовжувачем Вашої, глибокошановний Леоніде Макаровичу, справи – справи історичного творення Суверенної країни Україна. Підписуючи Цивільний Кодекс України у 2003 році, Леонід Данилович Кучма передбачав таку можливість, як втрата нацією Суверенітету країни Україна – трагедії для більш ніж 70 мільйонів Українців у світі. Українці – це народ, а не нація. Леонід Данилович Кучма дуже добре це розумів. Голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин у 2003 році це теж добре розумів.

У 2003 році і Леонід Данилович Кучма, і Володимир Михайлович Литвин сформулювали нормативно-правові документи, в яких весь історичний ареал існування Українців було переведено у спадщину. За відкритою історичною спадщиною в країні Україна її власники – історичні Українці з’явились вчасно. Ця спадщина Українців оформлена в організаційно-правову форму Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України. Про що Вам, глибокошановний Леоніде Макаровичу, добре відомо.

В переддень 21-ї річниці незалежності України Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) вшановує Вас, Леоніде Макаровичу, як фундатора Суверенної країни Україна, як Великого Українця, як Людину, ім’я якої вже ніколи не буде відокремлене від майбутньої України.

 

Додаток: Копія листа Конгреса Національних Меншин України № 01-08-12 від 01 серпня 2012 року.

 

 

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.