N 01-08-12 від 01 серпня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

N 01-08-12 від 01 серпня 2012 року

Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Апарату Верховної Ради України

Копії:                           Кабінету Міністрів України

Держфінмоніторингу України

Службі Безпеки України

Раді Національної Безпеки та Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Міністерству Юстиції України

Міністерству економіки України

Національному Банку України (м. Київ)

Міністерству Фінансів України

Державній Податковій Службі України

Харківській облдержадміністрації

Головному Управлінню Юстиції у Харківській області

Харківській обласній раді

На лист Апарата ВР України №04-29/17-754 від 27.07.2012 року

На лист Адміністрації Президента України №3-КА/151 від 26.07.2012 року

На лист ГУ Юстиції Харківської області №16169/07-39 від 25.07.2012 року

 

    Конгрес Малих Народів України висловлює свою подяку на адресу Верховної Ради України, Адміністрації Його Високоповажності Президента України, Конституційній Асамблеї при Його Високоповажності Президенті України та Міністерству Юстиції України (Головному Управлінню Юстиції у Харківській області) за запрошення до обговорення тематики, яка має відношення до адміністративної та конституційної реформи в Україні.

   Головне управління з питань конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента України не вважає за потрібне виносити на свій розгляд будь-яке питання, яке стосується конституційно-юридичної модернізації Конституції України.

   Будь-яка юридична модернізація будь-чого оминає народний економічний простір країни Україна. Юрі-здатності в народному економічному просторі країни Україна не існує. Всі народні правочини документуються та здійснюють обіг в правилах, а не законах. Будь-яка правова модернізація будь-чого оминає національний фізіономічний простір при країні Україна. Праві-здатності в національному фізіономічному просторі при країні Україна не існує. Всі національні чинники документуються та здійснюють обіг в законах, а не правилах. Народні правила викладені в конституційному просторі країни Україна. Національні закони викладені в за-кон-інституційному просторі при країні Україна.

   Національні громади в за-кон-інституційному просторі при країні Україна і Національні Меншини (Малі Народи України) в конституційному просторі країни Україна мають національне найменування, але зовсім різне навантаження. Національні Меншини України (Малі Народи України) складають соціум України і не мають жодного відношення до національних громад підприємців та комерсантів в за-кон-інституційному просторі при країні Україна. Національні громади підприємців та комерсантів в за-кон-інституційному просторі при країні Україна не мають жодного відношення до Національних Меншин України, які складають соціум України в країні Україна.

   Діяльність національних меншин в Україні регулюється положеннями Конституції України і не регулюється Законом України «Про міжнародне приватне право». Діяльність громад нації при країні Україна регулюється Законом України «Про міжнародне приватне право» і не регулюється Конституцією України. Ніякого публічного обговорення в громадах нації при країні Україна життєдіяльності соціуму Національних Меншин України (Малих Народів України) бути не може.

   Юрі-здатні громади нації при країні Україна ніякого відношення до Преамбули Конституції України не мають. Преамбула Конституції України визначає країну Україна виключно праві-здатною. Ніякого втручання будь-якого суб’єкта з будь-якої юрисдикції при країні Україна у внутрішні справи Корінного Народу України – Українців та у внутрішні справи Національних Меншин України (Малих Народів України) бути не може.

   Змінювати Конституцію України або вносити доповнення до Конституції України жодний орган будь-якої громади нації при країні Україна або органи усіх громад нації при країні Україна не можуть. Так визначено в положеннях ст. 52-54 Господарського Кодексу України. Унітарна Держава України, Народна Держава України та Демократична Держава України виключені із складу суб’єктів, яким дозволено регулювати Господарську діяльність Господара України. Такі правочини дозволено вчиняти тільки органам Государства Титульного Суверенного Народу України та органам Республіки Суверенного Народу України.

   Лист Апарата Верховної Ради України №04-29/17-754 від 27.07.2012 року (який складено від імені Голови Верховної Ради України) свідчить про те, що Верховна Рада України (національний парламент України) добре розуміє, що без участі Сенату Корінного Народу України та без участі Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) в обговореннях Конституційної Асамблеї України ніякої конституційної реформи в країні Україна бути на може.

   Націонал-політичні партії при країні Україна до складу Корінного Народу України або до складу Національних Меншин України (Малих Народів України) не мають ніякого відношення. Це добре розуміє Міністерство Юстиції України, зокрема Головне Управління Юстиції у Харківській області.

   За листом ГУ Юстиції у Харківській області №16169/07-39 від 25.07.2012 року на адресу Голови Фінансово-Економічної Консул-Дипломатичної Місії Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України ‑ Графа Титульного Суверенного Народу України Халімоненко О.О. №16169/07-39 від 25.07.2012 року в контексті з листом Апарата Верховної Ради України №04-29/17-754 від 27.07.2012 року всі дипломатичні зносини національної унітарної держави Україна з суб’єктами Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України вчиняються через Фінансового Агента Держави Україна (14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12).

   Діяльність підприємств в громадах нації, при країні Україна, регулюється Національним Кабінетом Міністрів України, але той же самий Національний Кабінет Міністрів громад нації при країні Україна не регулює діяльність приємств, ємств, передємств, попередємств та напередємств. Весь цей комплекс бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України регулюється стратифікаційними реєстрами Фінансового Агента Держави України.

   Інформуємо Національну Конституційну Асамблею України, Національний Парламент України та Національне Міністерство Юстиції України про те, що між Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України) та Зовнішньоекономічним Фінансовим Агентом Держави Україна вже встановлені договірні відносини на умовах стандарту П(С)БО-12 та Договору з державою Україна ТРДПАУ 553515469. Ведучим справи цього Договору є Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України, який повсюдно в Україні почав створювати мережу своїх консул-агентських представництв. Така співдіяльність зовнішньоекономічних органів Національних Меншин України (Малих Народів України) та зовнішньоекономічних органів Фінансового Агента Держави Україна не потребує будь-яких узгоджень з Національним Банком України (м. Київ).

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних

Меншин України (Малих Народів України)

М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.