№17-01-13 від 17 січня 2013 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

№17-01-13 від 17 січня 2013 року

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Копії: Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя

Генеральній Прокуратурі України

Службі Безпеки України

На заяву-інтервю Його Високоповажності Президента України
від 04.01.2013 року на адресу виданню «Комсомольская правда в Украине»

04 січня 2013 року у своїй заяві-інтерв’ю на адресу виданню «Комсомольская правда в Украине» Його Високоповажність Президент України утвердив курс України на системну модернізацію її економіки та соціальної сфери. Головним пріоритетом процесу системної модернізації економіки та соціальної сфери України визначено розвиток реального сектору економіки.

Питання реальних (роял-Государських) секторів економіки та соціальної (роял-народної) сфери життя Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) не входить до сфери компетенції Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. За своєю фінансово-економічною суттю Кабінет Міністрів України не представляє інтереси країни Україна. Кабінет Міністрів України – це Кабінет Міністрів національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна). Верховна Рада України не представляє інтереси країни Україна. Верховна Рада України – це Парламент національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна). Конституція України ‑ це правовий міжнародний документ. Правові міжнародні документи творяться народами, а не націями (транснаціями). Юридичні міжнаціональні документи творяться націями, а не народами. В країні Україна верховенства юридичних національно-транснаціональних документів по відношенню до правових народно-міжнародних документів не існує.

В своїй заяві-інтерв’ю на адресу видання «Комсомольская правда в Украине» Його Високоповажність Президент України вимагає прискореного розвитку не національно-транснаціональних підприємств громад нації при країні Україна, а народно-міжнародних галузей реал-економіки Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України). Саме ця фінансово-економічна суть вищевказаної заяви-інтерв’ю Його Високоповажності Президента України на адресу видання «Комсомольская правда в Украине» і складає предмет сучасних народно-національних модернізаційних реформ, як в громадах нації при країні Україна, так і в суспільстві Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України).

Його Високоповажність Президент України вимагає прискореного розвитку народно-міжнародної соціальної сфери України за світовим стандартом ISIC не від юрисдикції національно-транснаціональних громад при країні Україна, а від суспільства Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) в Україні. Національно-транснаціональна юрисдикція громад при країні Україна спілкується з народно-міжнародним суспільством Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) в Україні через систему резидентів та нерезидентів країни Україна. Склад системи резидентів та нерезидентів країни Україна визначають Його Високоповажність Президент України та Його Величність Государ Титульного Суверенного Народу України.

Його Високоповажність Президент жодним чином не наголошує гасло щодо ігнорування положень Податкового Кодексу України та положень Наказу Міністерства Фінансів України №1588 від 09.12.2011 року. Ці фінансово-податкові документи визначають позицію національно-транснаціональних платників податків (цивільників), національно-транснаціональних платників податків, статус яких прирівняно до положення резидентів країни Україна (національно-транснаціональних громадян громадського статусу) та національно-національних резидентів країни Україна (національно-національних громадян громадянського статусу). Це означає, що поряд з Кабінетом Міністрів національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) має існувати Кабінет Міністрів національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна. Поряд з Парламентом національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) має існувати Парламент національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна.

Кабінет Міністрів урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) і Кабінет Міністрів упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна є невід’ємними супутниками Парламенту національно-транснаціональної урядної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) та Парламенту національно-національної упорядної юрисдикції при резидентурі країни Україна. Відносини органів Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) з органами Кабінету Міністрів урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) не встановлюються. Натомість, Кабінет Міністрів упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна формується в порядку та за процесом технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) на адресу резидент-українських національно-національних юридичних громад громадянського статусу.

Відносини органів Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) з органами Парламенту урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в Україні) не встановлюються. Натомість, Парламент упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна формується в порядку та за процесом технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України) на адресу резидент-українських національно-національних юридичних громад громадянського статусу.

Кабінет Міністрів урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) таке положення справ в країні Україна дуже добре розуміє. Таке розуміння юридично-позаконституційної національної позиції по відношенню до суб’єктів правового конституційного процесу в країні Україна викладено в Розпорядженні Кабінету Міністрів України №1075 від 20.10.2011 року. Прем’єр Міністр Кабінету Міністрів України урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) Микола Янович Азаров добре розуміє, що Резидент-Банк Реконструкції та Розвитку національно-національних громад при резидентурі країни Україна може створити виключно Зовнішньоекономічний Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України (який існує в межах Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

Кабінет Міністрів України урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) до складу резидентів країни Україна не належить. Парламент урядників національно-транснаціональної юрисдикції при країні Україна (а не в країні Україна) до складу резидентів країни Україна теж не належить. Це означає, що резидент-громади національно-національної юрисдикції при Кабінеті Міністрів упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна та при Парламенті упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна жодних зовнішньоекономічних боргів не мають.

За цих умов Його Високоповажність Президент України (який в міжнародних справах діє від імені Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України) не бачить жодних перешкод для прискореного впровадження в життя системної модернізації її економіки та соціальної сфери країни Україна, де головним пріоритетом процесу системної модернізації економіки та соціальної сфери України визначено розвиток українсько-реального сектору економіки (світового роял-народного сектору економіки України).

Конгрес Національних Меншин України (який в народно-національних справах діє від імені Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України) теж не бачить жодних перешкод для діяльності в країні Україна резидент-національного Кабінету Міністрів упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна, резидент-національного Парламенту упорядників національно-національної юрисдикції при резидентурі країни Україна та Резидент-Національного Банку Реконструкції та Розвитку національно-національних громад при резидентурі країни Україна. Всі ці органи (на виконання модернізаційних Програм Його Високоповажності Президента України) вже створено в межах Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України).

 

Віце-Президент Президії Конгресу Національних
Меншин України (Малих Народів України)
М.М.Меркулов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.