N 16-07-12 від 16 липня 2012 року

ЗКГНГ–ISIC – КВЕД 99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

N 16-07-12 від 16 липня 2012 року

Президенту міста Болеславець

Пану Петру Роману

 

Копія:           Воєводі Дольного Шльонска

Пану Олександру Віктору Скорупі

На Ваш лист від 11 червня 2012 року

 

    Конгрес Національних Меншин України разом з Дипломатичним Корпусом Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України висловлюють Вам свою вдячність за бажання  налагодити співпрацю між народом України та народом Польщі.

    Історично склалось так, що Польська діаспора в Україні перетворилась у  невід’ємну частину суспільства Українців в Україні, а Українська діаспора в Польщі перетворилась у невід’ємну частину Поляків в Польщі.

   Такі реалії українсько-польських відносин за сучасних умов містять в собі підґрунтя для більш розширеного діалогу між українською стороною та керівництвом Воєводства Дольного Шльонска, зокрема керівництвом міста Болеславець. Тему такого діалогу викладено у Вашому листі від 11 червня 2012 року.

   Результати моєї науково-дослідної праці в Польщі знайшли Ваше розуміння та підтримку. За це я Вам глибоко вдячний. Натомість, я маю честь представляти в Польщі не тільки наукові інтереси в такій галузі досліджень, як нанотехнології. Мій статус Конгресмена Конгресу Національних Меншин України – Консул-атташе Дипломатичного Корпусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України в Польщі має можливість сприйнятись Вами у якості більш перспективних можливостей співпраці керівництва міста Болеславець не тільки з Україною, але й з країнами – сторонами Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами.

   До складу сторін цієї Угоди, окрім України, входять Королівство Бельгія, Королівство Данія, Федеративна Республіка Німеччина, Грецька Республіка, Королівство Іспанія, Французька Республіка, Ірландія, Італійська Республіка, Велике Герцогство Люксембург, Королівство Нідерландів, Португальська Республіка, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії.

   Європейське Економічне Співтовариство розглядає Україну у якості країни з Роял-Суверенним статусом Світового рівня. Роял-Суверенний статус України, як стратегічного партнера Польщі (зокрема Воєводства Дольного Шльонска), не може не привернути увагу польської сторони тими можливостями, про які йде мова у Вашому листі від 11 червня 2012 року.

   Звертаючись до керівництва Воєводства Дольного Шльонска, зокрема до керівництва міста Болеславець, сподіваємось на створення сприятливих умов для відкриття та подальшої діяльності Польського Філіалу Медичної Академії при Його Величності Государі Титульного Суверенного Народу України в місті Болеславець.

 

Конгресмен Конгресу Національних Меншин України –

Консул-атташе Дипломатичного Корпусу Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України в Польщі

І.Є.Єлькін

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.