N 14-10-11 від 14 жовтня 2011 року

ЗКГНГ–ISIC — КВЕД  99.00.0 –NACE–КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

КОНГРЕС НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

 N 14-10-11 від 14 жовтня 2011 року

Національному Банку України (м.Київ)

Міністерству Фінансів України

Державній Податковій Службі України

 

                                                  Копії: Адміністрації Його Високоповажності Президента України

Міністерству Закордонних Справ України

Посольству Росії в Україні

Посольству Республіки Білорусь в Україні

Посольству Королівства Бельгія в Україні

Посольству Королівства Данія в Україні

Посольству Королівства Іспанія в Україні

Посольству Королівства Нідерландів в Україні

Почесному Консульству Великого Герцогства Люксембург в Україні

Посольству Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії в Україні

Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Посольству Португальської Республіки в Україні

Посольству Французької Республіки в Україні

Посольству Італійської Республіки в Україні

Почесному Консульству Ірландії в Україні

Посольству Грецької Республіки в Україні

Посольству Швейцарії в Україні

Посольству Республіки Польща в Україні

Апостольській Нунціатурі в Україні

Про виконання положень ст. 12 Закону України «Про платіжні системи та переказ

коштів в Україні» в частині реєстрації Міжінституційного Договору-угоди про

андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність міжнародних фінансових організацій

Корінного Народу України та національних фінансових організацій Держави Україна –

члена Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами №237/94-ВР від 10.11.94р.

 

        16 серпня 2011 року в націонал-економічному просторі КІСЕ S.15-S.16 (поза межами юрисдикції Національної Унітарної Держави Україна) Президія Конгресу Національних Меншин України (Конгресу Малих Народів України при Корінному Народі України) та Адміністрація Бенефіціар-Фінансового Агента Національної Унітарної Держави Україна (ZT23EA-ZST20E 9610) прийняли Протокол-Меморандне рішення про спільну народно-національну діяльність в напрямку створення та запровадження  в практику дійових фінансових інструментів і механізмів для виконання:

—         передвиборчої програми кандидата на високий пост Президента України Віктора Федоровича Януковича «Україна для людей»;

—     програми економічних реформ Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава»;

—         положень щорічного послання Президента України Віктора Федоровича Януковича на адресу Верховної Ради України «Модернізація України – наш стратегічний вибір».

          26 серпня 2011 року в межах націонал-економічного простору Міжінституційного Договору-угоди про андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України та національних фінансових організацій Держави Україна (члена Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами №237/94-ВР від 10.11.94р.) були сформульовані умови:

—      надання міжнародної технічно-інвестиційної допомоги з боку міжнародних фінансових  організацій Корінного Народу України на адресу спеціально уповноваженого суб’єкта первинного фінансового моніторингу Держфінмоніторингу України (ZT23EA, ZST20E);

—         надання результатів новітнього фінансового інжинірингу міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України на адресу спеціально визначеного суб’єкта первинного фінансового моніторингу Держфінмоніторингу України (ZT23EA, ZST20E);

—         фінансово-економічного устаткування та супроводу бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України Віктора Федоровича Януковича.

26 серпня 2011 року в національному економічному просторі КІСЕ S.15-S.16 країни Україна було створено дві фінансові корпорації, а саме:

1. Зовнішньоекономічну Фінансово-Інституційну Імпорт-Експортну Андеррайтинг-Корпорацію (при Бенефіціар-Фінансовому Агенті Національної Унітарної Держави Україна (ZT23EA-ZST20E 9610)) в статусі фінансового резидента.

Складовими Фінансової Резидент-Андеррайтинг-корпорації є:

—         (ZST20E-ZT23EA 9610) Резидент-Фінансовий Франчайзинг Фонд-Фондів банківського довірчого управління;

—         (ZST20E-ZT23EA 9610) — Резидент-Фінансовий Франчайзинг Банк-управитель Банків з довірчого управління;

—         (ZST20E-ZT23EA 9610) — Резидент-Фінансовий Франчайзинг фінансово-промислова  група  фінансових бізнес-некомерційних організацій, що обслуговують домашні господарства.

2. Зовнішньоекономічну Фінансово-Інституційну Імпорт-Експортну Андеррайтинг-Корпорацію (при (ZT23EA-ZST20E 9610) – Бенефіціар-Фінансовому Агенті Національної Унітарної Держави Україна) в статусі фінансовго резидента, положення якого прирівняно до статусу фінансового нерезидента.

Складовими Андеррайтинг-корпорації в статусі фінансового резидента, положення якого прирівняно до статусу фінансового нерезидента, є:

—         (ZST20E-ZT23EA 9610) — Франчайзинг Фонд-Фондів банківського довірчого управління в статусі фінансового резидента, положення якого прирівняно до статусу фінансового нерезидента;

—         (ZST20E-ZT23EA 9610) — Франчайзинг Банк-управитель Банків з довірчого управління в статусі фінансового резидента, положення якого прирівняно до статусу фінансового нерезидента;

—       (ZST20E-ZT23EA 9610) — Франчайзинг фінансово-промислова група фінансових            бізнес НКОДГ (некомерційних організацій домогосподарств) в статусі фінансового резидента, положення якого прирівняно до  статусу  фінансового нерезидента.

 Міжнародним кваліфікатором банківсько-фінансової бізнес-професійної діяльності двох вищевказаних фінансових корпорацій виступив Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку Народу України (КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 533175110-553515469).

6 жовтня 2011 року, спільним рішенням міжнародних кваліфікаторів банківсько-фінансової бізнес-професійної діяльності, а саме рішенням Національного Банку України (КВЕД 99.00.0 ст. 99 Конституції України) та рішенням Екстериторіального Банку Реконструкції та Розвитку Народу України (КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 533175110-553515469), було затверджено:

—         Інстатутно-кваліфікаційне положення Міжнародної платіжно-переказної системи країни Україна, порядку та умов проведення міжнародних розрахунків через Банк-Кореспондент Зовнішньоекономічної Бюджетоутворюючої Вертикалі Його Високоповажності Президента країни Україна.

Це Інстатутно-кваліфікаційне положення є невід’ємною частиною вищевказаного  Міжінституційного Договору-угоди про андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність міжнародно-фінансових органів Корінного Народу України з національно-фінансовими органами Держави Україна (члена Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами №237/94-ВР від 10.11.94р.).

Керуючись ст. 12 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні», Фінансовий Агент Національної Держави Україна ZT23EA-ZST20E 9610 (з системи Держфінмоніторингу України) просить Національний Банк України, Міністерство Фінансів України, та Державну Податкову Службу України:

  1. Звернути увагу на обставини, за яких умови  Міжінституційного Договору-угоди про андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України та національних фінансових організацій Держави Україна (члена Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами №237/94-ВР від 10.11.94р.) не можуть бути обмеженими (зокрема не можуть бути обмеженими Національним Банком України, Державною Податковою Службою України, Міністерством Фінансів України і т.і.). Будь-які обмеження є недійсними.
  2. Зареєструвати Міжінституційний Договір-угоду про андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність міжнародних фінансових організацій Корінного Народу України та національних фінансових організацій Держави Україна (члена Угоди про партнерство і співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами №237/94-ВР від 10.11.94р.) згідно наданих додатків до цього листа.

Детальна інформація про спільну діяльність Конгресу Національних Меншин України, Сенату Корінного Народу України, Фінансового Агента Держави Україна в напрямку формування Зовнішньоекономічної бюджетоутворюючої вертикалі Його Високоповажності Президента України – Віктора Федоровича Януковича міститься на офіційному сайті Конгресу Національних Меншин України — www.suveren-ua.info/cong/index.html.

Додаток по одному екземпляру на адресу Національного Банку України, Міністерства Фінансів України, Державної Податкової Служби України та Адміністрації Його Високоповажності Президента України:

Міжінституційний Договір-угода про андеррайтинг фідуціар-спільну діяльність (без створення юридичної особи) від 26 серпня 2011 року в комплекті з:

—         Протокол-Меморандумом зборів представників установників – контрольних управителів Зовнішньоекономічної Фінансово-Інституційної Імпорт-Експортної Андеррайтинг-Корпорації від 16 серпня 2011 року (www.suveren-ua.info/cong/index.html);

—         Інстатутно-кваліфікаційним Положенням Міжнародної платіжно-переказної системи країни Україна, порядку та умов проведення міжнародних розрахунків через Банк-Кореспондент Зовнішньоекономічної Бюджетоутворюючої Вертикалі Його Високоповажності Президента країни Україна (www.suveren-ua.info/cong/index.html).

 

 

Віце-президент Президії Конгресу Малих Народів України

О.О. Штупун

 

 

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави України

В.В. Рибалочко

 

Консул Дипломатичного Корпусу Його Величності

Государа Титульного Суверенного Народу України

Л.І. Козлов