№ 22-12-14 від 22 грудня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

ТИТУЛЬНИЙ СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РАДНИК

Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України
Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції: Україна 14027, м. Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 0462 64-59-42
№ 22-12-14 від 22 грудня 2014 року

 

Комітету з питань національної безпеки і оборони

Верховної Ради України

Службі Безпеки України

Копії: Раді Національної Безпеки і Оборони України

Адміністрації Президента України

Генеральній Прокуратурі України

Конституційному Суду України

Національному Парламенту України

Національному Кабінету Міністрів України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Внутрішніх Справ України

 

На доручення Верховної Ради України № 04-24/14-1034 від 11 грудня 2014 року (про надання пропозицій стосовно технічної допомоги фінансовими інструментами і механізмами, необхідними для оснащення систем безпеки України)

 

В Україні діє принцип верховенства права. Це означає, що система безпеки України правоздатна, а не юрисдикційна. Правоздатність системи безпеки України підпорядковується Конституції України. Конституція України, в свою чергу, підпорядковується положенням статті 0 Конституції України (Преамбулі Конституції України). Цивільний Кодекс України не входить до складу конституційних документів України.

Цивільний Кодекс України не канонічний документ України, не конституційний документ України, не документ, який визначає права в Україні і не правовий акт України. Цивільний Кодекс України належить до складу документів, які формують юрисдикцію при Україні.

Правоздатний простір України і юрисдикційний простір при Україні розмежовані поміж собою фактор-факторинговою системою. Склад цієї системи сформовано в положеннях статті 5 Закону України «Про Службу Безпеки України». Це означає, що Служба Безпеки України не належить до складу юрисдикційних органів при Україні. Служба Безпеки України – складова одиниця Системи Конституційної Безпеки України. Система Конституційної Безпеки України підпорядковується Інституту Президентства України. Інститут Президентства України – народно-правовий. Це означає, що Президенти України отримують свої права в економічному просторі статті 0 Конституції України. Економічний простір статті 0 Конституції України формується в Україні Великим історичним народом України – Українцями.

Правовий зв’язок Українців з Богом утримує Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України. Правовий зв’язок Інституту Президентства України з Його Величністю Государем-Імператором Титульного Суверенного Народу України утримує Його Високоповажність Президент України. Юридично-правовий зв’язок Інституту Президентства України з юрисдикцією при Україні утримує Служба Безпеки України.

За своїм юридично-правовим станом Служба Безпеки України має своїм місцерозташуванням положення статті 1079 Цивільного Кодексу України. Це означає, що Служба Безпеки України не кредитується фамільно-національним Кабінетом Міністрів України і не входить до складу органів фамільно-національного Кабінету Міністрів України. Фінансові органи Служби Безпеки України не можуть мати рахунків в системі Національного Банку України. Без технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України фінансування Служби Безпеки України є неможливим.

Служба Безпеки України фінансується через централізовані бухгалтерії Офіс-Адміністрації Інституту Президентства України. Централізовані бухгалтерії Офіс-Адміністрації Інституту Президентства України – складові одиниці Військово-польового банку – технічної допомоги міжнародних фінансових організацій Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України на адресу Служби Безпеки України.

Практична діяльність міжнародних фінансових організацій Світової Міжнародної Екстеритрії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України в напрямку формування Офіс-Резиденції та Офіс-Адміністрації Інституту Президентства України, а також в напрямку формування Військово-польового банку Служби Безпеки України (з відповідною системою централізованих бухгалтерій Офіс-Адміністрації Інституту Президентства України), повністю завершена.

Інформація з цього питання міститься в листах Інполу-Антикорупційного Комітету України (№18-12-14 від 18 грудня 2014 року), Генерал-Губернатора Нерезидент-Гостинного Двору фінансових зовнішньоекономічних активів Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) Європи (№19-12-14 від 19 грудня 2014 року) та Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу (№16-12-14 від 16 грудня 2014 року).

Служба Безпеки України – це складова одиниця Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу (або так званого Технічного Кабінету Міністрів України, про який іноді йде згадка в документах Адміністрації Президента України). Технічний Кабінет Міністрів України є необхідною умовою оснащення Системи Конституційної Безпеки України фінансовими інструментами та механізмами на договірних умовах з націонал-фамільним Кабінетом Міністрів України, який урядовує юрисдикційну сервітут-систему при країні Україна.

Кабінет Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу – аналітичний. Кабінет Міністрів України сервітут-системи при країні Україна – синтетичний. Ніяких протиріч щодо формування Військово-польового банку Служби Безпеки України на засадах статті 1079 Цивільного Кодексу України без ліцензії Національного Банку України не існує. Кваліфікацію банківським операціям Військово-польового банку Служби Безпеки України надають міжнародні фінансові організації Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) Європи.

Національний Банк України – нестатистична одиниця України. Діяльність Національного Банку при країні Україна неузгоджена з фінансовими органами Військово-польового банку Служби Безпеки України. Акредитації Національного Банку України при Військово-польовому банку Служби Безпеки України не існує. Це означає, що Національний Банк України ніколи не буде здійснювати в Україні процес фінансування, асигнування та інвестування Системи Конституційної Безпеки України.

Фінансовою суттю статті 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» є забезпечення безпекою зовнішньоекономічної діяльності Офіс-Резиденції та Офіс-Адміністрації Президента України. Така діяльність зовнішньоекономічних фінансових механізмів та інструментів при Службі Безпеки України здійснюється в режимі дипломатичної місії Франчайзер-Порто Технічної Допомоги Інституту Спільного Інвестування Нерезидент-Гостинного Двору Ринку Фінансових Зовнішньоекономічних Активів Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) Європи на засадах положень Наказу Міністерства Фінансів України № 1588 від 09 грудня 2011 року.

Військово-польовий банк Служби Безпеки України та Національний Банк України мають укласти договір про спільну діяльність на фінансових рахунках 377 та 362 в режимах, які визначено Наказом Міністерства Фінансів України № 37 від 24 січня 2013 року. Це єдина операція, яку Верховна Рада України має узгодити з Національним Банком України.

Додаток: копії листів Інполу-Антикорупційного Комітету України (№18-12-14 від 18 грудня 2014 року), Генерал-Губернатора Нерезидент-Гостинного Двору фінансових зовнішньоекономічних активів Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) Європи (№19-12-14 від 19 грудня 2014 року) та Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу (№16-12-14 від 16 грудня 2014 року) в перші дві адреси.

 

Радник Його Величності Государа-Імператора

Титульного Суверенного Народу України                                                           І.Л.Козлова

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.