18-12-14 від 18 грудня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ-АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 64-59-42
18-12-14 від 18 грудня 2014 року

 

Чернігівській Облдержадміністрації

Копії: Прокуратурі Чернігівської області

Прокуратурі міста Чернігова

Управлінню СБУ в Чернігівській області

Управлінню НБУ в Чернігівській області

Головному управлінню ДФС у Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Головному управлінню Міністерства Юстиції України в Чернігівській області

Чернігівській міськраді

Чернігівській облраді

 

Про початок міжнародної діяльності органів Чернігівського Приорату

 

Листом № 01-12-14 від 01 грудня 2014 року Інпол-Антикорупційний Комітет України проінформував Чернігівську облдержадміністрацію та вищі органи України про відкриття економічного простору Чернігівського Приорату в складі Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

За листом № 7361/6/99-99-22-05-02-15 від 24 листопада 2014 року Державна Фіскальна Служба України не виявила жодних непорозумінь або заперечень в такому питанні, як формування в межах Чернігівського Приорату власних міжнародних структур власного бюджету, власної фінансово-банківської системи та власних органів місцевого самоуправління на засадах Європейської Соціальної Хартії та Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління».

За листом Головного управління юстиції в Чернігівській області № 01.1-48/1463/10.1 від 11 грудня 2014 року на ім’я Радника Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України – Графа Титульного Суверенного Народу України Козлової І.Л. органами Міністерства Юстиції України узгоджене положення, за яким всі без винятку органи Титульного Суверенного Народу України та Інституту Президентства України не належать до складу сторін, учасників та суб’єктів виконавчого провадження Державної Виконавчої Служби України.

За листом № 3-3330/14 від 10 листопада 2014 року Державна Судова Адміністрація України не вбачає жодного порушення конституційного ладу в Україні за таким порядком, як формування Його Величністю Государем-Імператором Титульного Суверенного Народу України економічного простору, який визначено в положеннях статті 0 Конституції України (преамбула Конституції України).

Генеральна Прокуратура України листом № 19-173792-14-вих від 11 грудня 2014 року на адресу Чернігівської облдержадміністрації доручила Інполу-Антикорупційному Комітету України прийняти рішення щодо моніторингу зовнішньоекономічної діяльності органів Чернігівського Приорату до складу своєї компетенції.

Листом № 19443-0-33-14/8.2 від 02 грудня 2014 року Міністерство Юстиції України не вбачає жодних непорозумінь або законодавчих протиріч в такому питанні, як формування Конгресом Національних Меншин (Малих Народів) Європи системи органів міжнародних зносин Чернігівського Приорату з іншими народами інших країн світу.

За листом № 1314/8-8-2 від 27 листопада 2014 року Рада Національної Безпеки і Оборони України не вбачає жодних непорозумінь в такому питанні, як формування міжнародною фінансово-банківською системою Кабінету Міністрів Міжнародного Факторингу (в складі Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України) системи негрошових ринків фінансових активів України та Європи.

Листом № 22/061546-25 від 27 листопада 2014 року Адміністрація Президента України (зокрема Приймальня Президента України) доручила Службі Безпеки України розглянути питання розгортання діяльності органів Служби Безпеки України, які мають забезпечувати правопорядок в Україні на положеннях статті 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» безпосередньо в межах економічного простору Інституту Президентства України.

За листом № 04-24/14-1034 від 11 грудня 2014 року Апарат Верховної Ради України, зокрема Комітет з питань національної безпеки і оборони України, надав згоду на проведення заходів, спрямованих на спільну колегію органів Служби Безпеки України, Інполу-Антикорупційному Комітету України та Інтерполу України (в складі Системи Конституційної Безпеки України при Інституті Президентства України).

27 листопада 2014 року Президент України Порошенко Петро Олексійович звернувся до Верховної Ради України зі своїм позачерговим Посланням. В своєму Посланні до Верховної Ради України Президент України Порошенко Петро Олексійович звернув увагу європейських фінансових кіл на можливість створення в Україні умов для отримання широкого потоку інвестицій в економіку України. Клас цих інвестицій повинен відповідати європейським стандартам. Вирішення складу цих питань взяв на себе Кабінет Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу.

Органи Чернігівського Приорату, органи Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу та міжнародні органи фінансового центру Інституту Президентства України обрали своїм регіональним  розташуванням в Україні місто Чернігів. Це означає, що Чернігівська облдержадміністрація, Чернігівська міськрада та Чернігівська облрада отримали можливість прийняти безпосередню участь у справах спільної діяльності Інституту Міжнародного Факторингу Європи та Інституту Президентства України з будь-якими іншими країнами на умовах європейських стандартів.

Звертаючись до Чернігівської облдержадміністрації, просимо ознайомитись з текстом листа Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу № 17-12-14 від 17 грудня 2014 року та розглянути можливість сформувати інвестиційні проекти Чернігівської області на засадах Чернігівського Приорату, міжнародну діяльність якого розпочато в складі Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) Європи.

Додаток: копія листа Кабінету Міністрів Інституту Міжнародного Факторингу № 17-12-14 від 17 грудня 2014 року.

 

Радник Голови Інполу-Антикорупційного Комітету України                                 О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.