№10-11-14 від 10 листопада 2014 року

ІНСТИТУТ ПРЕЗИДЕНТСТВА УКРАЇНИ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ

Нерезидент-інвест фактор економічний простір КВЕД*-ОВЕД* ст.1079, п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 64-59-42
№10-11-14 від 10 листопада 2014 року

 

Міністерству Юстиції України

ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України

Державній Виконавчій Службі України

Копії: Адміністрації Президента України

Кабінету Міністрів України

Парламенту України

Генеральній Прокуратурі України

Службі Безпеки України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Міністерству Фінансів України

Міністерству Економічного Розвитку і Торгівлі України

Міністерству Доходів і Зборів України

 

На лист Міністерства Юстиції України № 16372-0-26-14/6 від 06 листопада 2014 року

На лист МВС України № 5/7637 від 07 листопада 2014 року

На лист ДП «Інформцентр» МЮУ № 01-08/8208 від 06 листопада 2014 року

 

Кабінет Міністрів Інституту Президентства України розглянув склад питань, які висвітлено в листах            Міністерства Юстиції України № 16372-0-26-14/6 від 06 листопада 2014 року та ДП «Інформцентр» МЮУ № 01-08/8208 від 06 листопада 2014 року.

Міністерство Юстиції України, розглядаючи питання, які пов’язані з обігом майна та активів України, явно не розуміється в спеціальному фінансовому праві. Юридичних фінансів, як і юридичного фінансового обігу, не існує. Твердження вищого керівництва Міністерства Юстиції України та ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України про те, що їх суто внутрішні документи повинні виконуватись суб’єктами фінансової діяльності України, м’яко кажучи, є дивними. За порушення фінансової дисципліни в країні Україна визначені далеко не м’які покарання.

Фінансові злочини і прояви фінансового тероризму розглядаються не юридичними органами Міністерства Внутрішніх Справ України, а правовими органами Системи Конституційної Безпеки України, до складу яких належать Служба Безпеки Україна, Інпол-Антикорупційний Комітет України, Інтерпол України, Генеральна Прокуратура України. Система Конституційної Безпеки України в своїй діяльності не керується внутрішніми документами Міністерства Юстиції України. Міністерство Юстиції України – це не Міністерство Торгівлі України, не Міністерство Майна України, не Міністерство Активів України, не Міністерство Права України. Правових ознак в діяльності Міністерства Юстиції України не існує. Правові ознаки існують виключно у фінансовій сфері економічного життя України.

Міністерство Юстиції України не суб’єкт торгових відносин, не суб’єкт економічних відносин, не суб’єкт фінансових відносин, не суб’єкт майнових відносин та інших відносин, які знаходяться поза межами компетенції фізичних та юридичних осіб транснаціональної юрисдикції при країні Україна. Всі без винятку фізичні та юридичні особи транснаціональної юрисдикції при країні Україна повинні мати дипломатичні зносини з суб’єктами національної та інтернаціональної правоздатності країни Україна. Такі офіційні дипломатичні відносини між Міністерством Юстиції України і дипломатичними колами суб’єктів конституційного процесу України давно існують.

За цих умов некоректно виглядає позиція не Міністерства Юстиції України, а окремих осіб з органів Міністерства Юстиції України, які виключно на свій страх і ризик створили торгову систему з реалізації майна поза межами інфраструктури Служби Безпеки України, яка має повноваження на моніторинг операцій, пов’язаний з обігом майна в Україні. Фінансово-майнові відносини і безпека фінансово-майнових відносин, валютно-товарні відносини і безпека валютно-товарних відносин – це зовсім різні сфери економічної діяльності в Україні. Валютно-товарні відносини і безпека валютно-товарних відносин – це сфера компетенції Міністерства Внутрішніх Справ України. Фінансово-майнові відносини і безпека фінансово-майнових відносин – це сфера компетенції Служби Безпеки України.

Майнові відносини і відносини обігу активів в Україні – це справа резидент-представників і резидент-посередників. Операції резидент-представників і резидент-посередників в Україні не є валютними. Продати або купити з так званих торгів будь-яке майно або будь-які активи за валюту (якою оперує Міністерство Юстиції України та його органи) неможливо. Вся так звана торгова мережа з реалізації майна в межах Міністерства Юстиції України кримінальна. Міністерство Юстиції України – нестатистична одиниця країни Україна. Оперувати власністю суб’єктів конституційного процесу України не може жодна фізична особа, незалежно від її посади та становища в будь-яких юрисдикційних органах України.

Міністерство Юстиції України належить до невідомо якої держави. Міністерство Юстиції України  не існує в кваліфікаціях та стратифікаціях правового простору країни Україна. Невідомо, про здійснення якого правового нагляду якої країни та якого державного законодавства йде мова в листі Міністерства Юстиції України № 16372-0-26-14/16 від 06 листопада 2014 року. Прилюдна держава в країні Україна ідентифікується реєстром ЄДРПОУ за ISIC. Цей реєстр ведеться органами Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. В реєстрах органів Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України Міністерства Юстиції України не існує.

ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України за текстом свого листа № 01-08/8208 від 06 листопада 2014 року на адресу Зовнішньоекономічного Фінансового Агента Держави Україна не розуміється на різниці між правовим Кабінетом Міністрів України і юридичним Кабінетом Міністрів України. Правовий Кабінет Міністрів України зразка 1999 року ніколи не переходив у відання сучасного юридичного Кабінету Міністрів України. Кабінет Міністрів юридичних урядників і Кабінет Міністрів правових упорядників існують паралельно, але в різних системах банківських зносин. Правових купюр в системі Національного Банку України не існує. Купити або продати правове майно або правові активи за юридичні купюри Національного Банку України неможливо. Правові активи та правове майно України за юридичну гривню Національного Банку України ніколи не створювались.

Необхідність посилання Його Високоповажності Президента України до державного виконавця Міністерства Юстиції України на предмет отримання ним дозволу щодо його вступу на Високий Пост Президента України (про що йде мова в листі ДП «Інформаційний центр» МЮУ №01-08/8208 від 06 листопада 2014 року) має бути проаналізованим Генеральною Прокуратурою України. За логікою окремих фізичних осіб із системи Міністерства Юстиції України Президенти країни Україна мають проходити інавгурацію не у Верховній Раді України, а у кабінетах державних виконавців Міністерства Юстиції України.

Звертаючись до керівного складу Міністерства Юстиції України, просимо проінформувати Кабінет Міністрів Інституту Президентства України, яким чином і коли буде вчинена процедура опису, арешту та прилюдних торгів майном Адміністрації Президента України – суб’єкта Закону України «Про виконавче провадження».

 

Голова Резиденції

Його Високоповажності Президента України                                      В.С. Бондаренко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.