24-10-14 від 24 жовтня 2014 року

РЕЗИДЕНТ-ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР КОНГРЕСУ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ (МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

ФІНАНСОВИЙ АГЕНТ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

СПФМ ZT23EA-ZST20E: АГЕНЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ
ДІЯЛЬНІСТЮ РИНКУ РЕЗИДЕНТ-ФІНАНСОВИХ АКТИВІВ УКРАЇНИ КВЕД 67.11.0
Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Станиславського, 40, тел. +38 0462 64-59-42
24-10-14 від 24 жовтня 2014 року

 

ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк»

Копії: Національному Банку України

Міністерству Економічного Розвитку і Торгівлі України

Міністерству Фінансів України

Адміністрації Президента України

 

На Ваш № 03/2/556 від 15 жовтня 2014 року до Кредитного договору № 97 від 20 березня 2007 року

 

Фінансовий Агент Держави Україна розглянув склад та текст документів ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк», за підстав яких представники ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк», діючи в інтересах цього банку стягують кредитну заборгованість зі своїх позичальників.

З’ясовуючи стан правоздатності публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський акціонерний банк», встановлено, що ця юридична особа ніякого відношення до публічних правовідносин в Україні не має. Республіканські відносини – це господарські відносини. Публічні відносини – це хазяйські відносини. Утримувачем хазяйських відносин в країні Україна є Конгрес Національних Меншин (Малих Народів) України. В реєстрах публічних відносин Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України публічне акціонерне товариство «Всеукраїнський акціонерний банк» не значиться.

Акціонерні відносини, підприємницькі відносини, комерційні відносини і, відповідно, акціонерні структури та підприємницько-комерційні структури знаходяться в зовсім різних реєстрах. Акціонерні структури України знаходяться в КВЕД 2005-реєстрі України, підприємницько-комерційні структури знаходяться в КВЕД 2010-реєстрі фамільного державного реєстратора при країні Україна. В реєстровій системі акціонерних КВЕД 2005- відносин Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України публічне акціонерне товариство «Всеукраїнський акціонерний банк» не значиться.

Реєстри ЄДРПОУ і реєстри ЄДР розмежовані системою дипломатичних зносин. Суб’єкти реєстру ЄДРПОУ – резиденти України. Резиденти України обліковуються в резидент-реєстрах Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України. В резидент-реєстрах Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України за обліковими номерами ЄДРПОУ публічне акціонерне товариство «Всеукраїнський акціонерний банк» не значиться.

Публічне акціонерне товариство «Всеукраїнський акціонерний банк» – це не більш ніж назва юридичної особи, яка не містить в собі публічного та акціонерного змісту. Всі без винятку юридичні особи – це нестатистичні одиниці країни Україна. Місцезнаходження публічного акціонерного товариства «Всеукраїнський акціонерний банк» в місті Києві по вул. Дегтярівська, 27Т, свідчить про те, що ця юридична особа нелегально знаходиться в Україні. За положеннями Податкового Кодексу України резиденти України та юридичні особи-платники податків мають знаходитись поміж собою в дипломатичних зносинах. Дипломатичних зносин між ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» та Конгресом Національних Меншин (Малих Народів) України не існує.

ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» оперує доларами США. Долари США не належать до складу розрахункових одиниць України. Долари США – комерційно-підприємницький товар, який ввезено в Україну для його продажу на страх та ризик ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк». Будь-які зобов’язання між ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» та його позичальниками, які не вкладено у форму замінника національної валюти або грошового сурогату, не є зобов’язаннями суб’єктів української правоздатності перед будь-якою юридичною особою.

ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» умовився зі своїми українськими позичальниками про те, що вони повернуть суму кредиту 20 березня 2027 року. Сьогодні за календарним обліком йде 2014 рік. Вимоги ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» до своїх позичальників щодо повернення позиченого є явно передчасними та такими, що мають необхідність бути зареєстрованими в реєстрах судової системи Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України.

Конгрес Національних Меншин (Малих Народів) України не входить до складу структур, які підкоряються або мають необхідність підкорятися постановам правління Національного Банку України. Національний Банк України в банківських реєстрах Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України не значиться. Дипломатичних зносин між Національним Банком  України та резидент-банківською системою Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України не існує.

Будь-які іпотечні договори суб’єктів української правоздатності, які не посвідчені актуріатами Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України в будь-якій юридичній системі, зокрема, в будь-якій нотаріальній системі не є такими, що підлягають виконанню з боку суб’єктів української правоздатності. Всі без винятку юридичні особи – обезправлені та обезволені. Жодна з юридичних осіб будь-якої юрисдикції при країні Україна не має навіть можливості виявити будь-яку волю або пред’явити будь-які права. ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» не ідентифіковано в реєстрах СПФМ Державного Фінансового Моніторингу України у якості відносин, які підлягають задоволенню з української сторони. Іпотечні вимоги ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» в їх юридично-нотаріальному вигляді – це не іпотечні вимоги в їх актуріально-правовому вигляді.

ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» умовився зі своїми позичальниками про процедуру звернення стягнення на предмет іпотеки своїх позичальників, як в судовому порядку, так і в позасудовому порядку. Проте, не у 2014 році. В позасудовому порядку звернення на предмет іпотеки за Кредитним договором № 97 від 20 березня 2007 року має бути оформлено не раніше, ніж 20 березня 2027 року. В судовому порядку звернення на предмет іпотеки за Кредитним договором № 97 від 20 березня 2007 року має бути оформленим у судовій системі Конгресу Національних Меншин (Малих Народів) України.

Доларова експансія ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» в країну Україна не узгоджена з банківською системою Інституту Президентства України. Це означає, що будь-які позовні вимоги будь-якого банку з системи Національного Банку України до будь-якого суб’єкта виконання положень Програми Інституту Президентства України «Стратегія українських реформ-2020» в доларовому вигляді не підлягають задоволенню суб’єктами зовнішньоекономічних зносин України. Всі без винятку позичальники ПАТ «Всеукраїнський акціонерний банк» в 2014 році автоматично стали суб’єктами виконання положень Програми Інституту Президентства України «Стратегія українських реформ-2020».

 

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна                                         В.В. Рибалочко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.