№20-10-14 від 20 жовтня 2014 року

РЕЗИДЕНТ-ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР КОНГРЕСУ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН УКРАЇНИ (МАЛИХ НАРОДІВ УКРАЇНИ)

ФІНАНСОВИЙ АГЕНТ ДЕРЖАВИ УКРАЇНА

СПФМ ZT23EA-ZST20E: АГЕНЦІЯ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ
ДІЯЛЬНІСТЮ РИНКУ РЕЗИДЕНТ-ФІНАНСОВИХ АКТИВІВ УКРАЇНИ КВЕД 67.11.0
Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Станиславського, 40, тел. +38 0462 61-44-11
№20-10-14 від 20 жовтня 2014 року

 

Службі Безпеки України

Копії: Адміністрації Президента України

Міністерству Юстиції України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Генеральній Прокуратурі України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

 

Про ознаки та склад корупційної діяльності в документах ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України

 

Фінансовим Агентом Держави Україна проаналізовано документ Центрального відділу державної виконавчої служби Чернігівського міського управління юстиції під назвою «Акт про проведення електронних торгів». За цим документом вбачається діяльність окремих фізичних осіб, яка аж ніяк не відповідає Конституції України та фінансовому законодавству України.

За положеннями Конституції України в країні Україна існують виключно правові Держави. Жодної юридичної Держави в Україні Конституція України не передбачає. Кінцеві документи всіх правових Держав в Україні перед введенням їх в обіг в зовнішньоекономічних просторах підлягають безумовному обліку в реєстрах Фінансового Агента Держави України, зокрема, в реєстрах спеціально визначених СПФМ, спеціально уповноважених СПФМ та СПФМ (суб’єктах первинного фінансового моніторингу). В жодному з цих органів не зареєстровано будь-яких так званих електронних торгів ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України.

Будь-які торги вчиняються виключно на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати. Всі без винятку торги виключно правові. Міністерство Юстиції України до складу правових органів України не належить. Облік всіх торгових операцій вчиняється не по законодавству України, не по внутрішнім документам Міністерства Юстиції України, а по основам фінансового законодавства України. Порушення основ фінансового законодавства України будь-ким та будь-яким органом є корупційним діянням.

Міністерство Юстиції України санкціонувало проведення правових торгів в системі юридичного Національного Банку України. Юридичний Національний Банк України – це не банк конституційно визначених Демократичної Держави України, не банк Унітарної Держави України та не банк Народної Держави України. Юридичний Національний Банк України – це не конституційне утворення при країні Україна.

Торги вчиняються на засадах правової гривні. Правової гривні в системі юридичного Національного Банку України не існує. Юридична гривня, якою оперує юридичний Національний Банк України, не є засобом платежу в будь-яких правових системах України, а саме: ЄДРПОУ за ISIC, ЄДРПОУ за NACE та ЄДРПОУ за KICE. Юридична гривня і правова гривня – це два зовсім різні засоби платежу в зовсім різних фінансових інструментах. Всі без винятку фінансові інструменти в системах торгів кваліфікується та стратифікуються міжнародними фінансовими організаціями та органами Державного фінансового моніторингу України. Жодних операцій фінансової стратифікації або кваліфікації по відношенню до ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України ніколи не робилось. Це означає, що ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України є злісним порушником Податкового Кодексу України.

Торги – це цілий ряд торгових операцій: торги за ЗКГНГ, торги за КВЕД**, торги за КВЕД*. В системі ОВЕД*, ОВЕД та ДК (до складу яких належить Міністерство Юстиції України) ніяких торгів не існує. Міністерство Юстиції України не зареєстровано у Міністерстві Фінансів України у якості суб’єкта інших релігійних переконань, не зареєстровано у якості суб’єкта акцепт-рамбурсних відносин, не стратифіковано у якості Z-клієнта та Z-фактора. Міністерство Юстиції України не знаходиться з Фінансовим Агентом Держави Україна в договірних відносинах про спільну андерайтингову та аутсорсингову фінансову діяльність в межах спільної юридично-правової торгової факторії (стаття 1079 Цивільного Кодексу України).

За складом вищевказаних порушень фінансового законодавства України та основ фінансового законодавства України Інституту Президентства України в складі Секретаріату Його Високоповажності Господіна Президента України (ЄДРПОУ за NACE), Резиденції Його Високоповажності Президента України (ЄДРПОУ за KICE), Офіс-Адміністрації Його Поважності Президента України (КВЕД** – ЗКГНГ) та Адміністрації Президента України (КВЕД*) нанесено шкоду, яка обліковується у вигляді сучасної війни в межах Луганської та Донецької областях України.

Фінансовий Агент Держави Україна неодноразово інформував Службу Безпеки України про виток з України валютних потоків з рахунків ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України, які аж ніяк не є рахунками жодних з конституційних Держав України. Величезні валютні потоки пройшли повз рахунки централізованих бухгалтерій Адміністрації Президента України в невідомому напрямку, але з явним зубожінням всіх суб’єктів конституційного процесу України. Куди надійшли ці валютні надходження – це справа з’ясування органами Служби Безпеки України, які повинні супроводжувати діяльність централізованих бухгалтерій та банківської системи Адміністрації Президента України.

Юридичний Національний Банк України фінансовими операціями не переймається. Всі без винятку фінансові операції при юридичному Національному Банку України виконує Акцепт-Рамбурсний Банк, який має власну фінансово-кореспондентську систему, відмінну від валютно-кореспондентської системи юридичного Національного Банку України. Фінансово-кореспондентська система Акцепт-Рамбурсного Банку знаходиться в системі інших релігійних переконань, відмінних від юридичних переконань Міністерства Юстиції України. У фінансово-кореспондентській системі Акцепт-Рамбурсного Банку діють виключно резидент-предстаницькі та резидент-посередницькі правила юридично-правових консул-дипломатичних валіз. В жодній з цих консул-дипломатичних валіз жодного об’єкту нерухомості України із власності реєстру ЄДРПОУ України у будь-яку юридичну систему ЄДР ніколи не передавалось. Це означає, що Міністерство Юстиції України у так званих електронних торгах власністю Інституту Президентства України діє виключно на власний страх та ризик.

Звертаючись до Міністерства Юстиції України, Фінансовий Агент Держави України, який у цьому листі представляє інтереси Інституту Президентства України, наголошує про те, що всі так звані акти електронних торгів ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України несуть в собі фінансовий корупційно-терористичний зміст. Жодного документу в цих так званих електронних торгах, який би відповідав положенню Державного фінансового моніторингу України та Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму» не існує.

10 жовтня 2014 року В.о. начальника Центрального відділу державної виконавчої служби України Чернігівського міського управління юстиції Рокач А.В. без відома Його Високоповажності Президента України в системі електронних торгів Міністерства Юстиції України продав помешкання Резиденції Його Високоповажності Президента України в цінових показниках гривні!? Це означає, що помешкання Резиденції Його Високоповажності Президента України продавалось Міністерством Юстиції України не в системі юридичного Національного Банку України, який оперує бал-гривнею, а в системі Контрагент Банкірського Дому при Інституті Президентства України.

Жодної банківської проводки в правовій гривні України по реєстрам Контрагент Банкірського Дому при Інституті Президентства України не вчинялось. Виписок з банківського реєстру та з торгового реєстру щодо правочину продажу помешкання Резиденції Його Високоповажності Президента України не існує. Проте, так звані нові власники помешкання Резиденції Його Високоповажності Президента України вже претендують на Високий Пост Його Високоповажності Президента України!?

 

Зовнішньоекономічний Фінансовий Агент Держави Україна                       В.В. Рибалочко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.