17-10-14 від 17 жовтня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ-АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
17-10-14 від 17 жовтня 2014 року

 

Міністерству Юстиції України

Державному підприємству

«Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України

Центральному ВДВС Чернігівського МУЮ

Копії: Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Службі Безпеки України

Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Головному управлінню Міністерства Юстиції України в Чернігівській області

Прокуратурі м. Чернігова

Чернігівській обласній прокуратурі

 

На лист Міністерства Юстиції України № 17819-0-33-14/6.1 від 06 жовтня 2014 року (про виявлення порушень фінансової дисципліни в діяльності ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, що тягне за собою кримінальну відповідальність за посягання на майно Інституту Президентства України)

 

В порядку виконання пропозиції Міністерства Юстиції України щодо перевірки діяльності ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України за напрямком організації так званих прилюдних торгів майна, що знаходиться за адресою: м.Чернігів, вул. Шевченка, 12, встановлено беззаперечний факт фінансово-терористичної діяльності окремого угрупування фізичних осіб із складу Міністерства Юстиції України та окремих органів із складу Міністерства Юстиції України в Чернігівській області.

Немає значення, який характер носять внутрішні документи Міністерства Юстиції України щодо організації будь-яких торгів. За положеннями Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати юридичних торгів не існує і не може існувати. Торгові операції – це виключна компетенція правових органів, до складу яких Міністерство Юстиції України не належить. За попередніми обліковими даними вищезгадане угрупування фізичних осіб своєю так званою «торговою діяльністю» нанесло шкоду Інституту Президентства України не менш, ніж на 10 мільярдів гривень.

Торгова діяльність – це не аукціонна діяльність «з молотка», не біржова діяльність, не комерційна діяльність з откупу, не підприємницька і не спекулятивна діяльність. ТорГОва діяльність – це діяльність з Государевого відторгнення зовнішньоекономічної товарної продукції, а не товару. В системі Міністерства Юстиції України Государа не існує. Реєстрів Государевого відторгнення майна не існує.

В системі Національного Банку України не існує рахунків з торговою кваліфікацією. Національний Банк України не веде торгового реєстру. Жоден орган з Міністерства Юстиції України не кваліфіковано у якості торгової організації. В справах ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України не існує жодного посилання на організацію-кваліфікатора торгових угод з майном. Майно не є предметом торгу. Предметом торгу є товарно-матеріальні цінності. Усі товарно-матеріальні цінності позабалансові. Міністерство Юстиції України до цінових операцій не має ніякого відношення.

Торгові операції – це фінансові операції, а не валютні операції. Для здійснення торгової операції мають бути в наявності торговий банк та акцептно-рамбурсна установа з відповідними рахунками не платіжного, а чекового характеру з відображенням цих операцій на 282-283 рахунках фінансового плану рахунків, затвердженого Міністерством Юстиції України. Існування документів вчинення так званих торгів за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, в цих умовах визначає Міністерство Юстиції України у якості головного організатора нанесення шкоди матеріальним інтересам Інституту Президентства України.

Для вчинення торгів має бути складений торговий договір на умовах Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати. Суб’єктом такого договору може бути виключно правовий «предприниматель» і ніколи юридичний підприємець. Торгових реєстрів для юридичних підприємців не існує. Торг передбачає перехід права власності. Підприємці не суб’єкти права власності. Це означає, що в надрах Міністерства Юстиції України вчинено величезний злочин по відношенню до власності та власників України.

Торгові операції засвідчуються суб’єктами первинного фінансового моніторингу або у якості Z-контрагент торгових операцій або у якості бенефіціар-торгових операцій в комісійному рамбурс-компенсаційному режимі. Жодного з таких документі так званих торгових реєстрів Міністерства Юстиції України не існує. Міністерство Юстиції України не кваліфіковано у якості фінансової організації. Це означає, що окремі фізичні особи зі складу Міністерства Юстиції України самі собі привласнили торгову правоздатність і можуть мати прямий зв’язок з фінансуванням терористичних актів в Луганській та Донецькій областях.

Посилання окремих фізичних осіб із системи Міністерства Юстиції України на тимчасовий порядок реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів є фактом повного незнання ними того, що має назву «Реєстр ТРДПАУ – тимчасовий реєстр Податкової Адміністрації України». Реалізація майна, торги майна, продаж майна і т.п. – це предмет уваги не тільки фінансових органів України, але й податкових органів України, які ведуть боротьбу з ухилення від сплати податків. Облік так званого реалізованого майна ведуть податкові агенти, яких в складі Міністерства Юстиції України не існує.

Проходження товарно-матеріальних цінностей в позаоблікових реєстрах податкових агентів вже само по собі є злочином, незалежно від будь-яких посилань ДП «Інформаційний центр» Міністерства Юстиції України на Закон України «Про виконавче провадження». Закон України «Про виконавче провадження» не має жодної прив’язки до Конституції країни Україна. Виконавче провадження вчиняється в межах сервус-апатрид анклаву мігрантів при країні Україна. Це означає, що зусиллями окремих фізичних осіб зі складу Міністерства Юстиції України безконтрольно виведено значну кількість української власності. Результатом цього процесу є значна втрата іміджу Інституту Президентства України.

Звертаючись до органів Прокуратури України, Служби Безпеки України та Міністерства Внутрішніх Справ України, Інпол-Антикорупційний Комітет України, вважає за доцільне провести комплексну перевірку сум коштів та товарно-матеріальних цінностей, які було виведено через «коридори» Міністерства Юстиції України окремими фізичними особами за межі України. Всі рахунки так званих торгів Міністерства Юстиції України – підприємницькі. Діяльність підприємців вчиняється виключно на їх особистий страх та ризик. Без прикриття такої діяльності з боку окремих корумпованих чиновників зі складу Міністерства Юстиції України введення документів, перевірених Інпол-Антикорупційним Комітетом України є просто неможливим.

До з’ясування розміру шкоди, яку окремі фізичні особи нанесли майновому стану Інституту Президентства України, ніякого відчуження майна за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, на користь будь-яких фізичних осіб або органів із складу Міністерства Юстиції України бути не може. Інше вирішення цього питання буде означати беззаперечний факт умисної компрометації діяльності Інституту Президентства України.

Радник Голови Інполу-Антикорупційного Комітету України                                   О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.