№29-08-14/3 від 29 серпня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№29-08-14/3 від 29 серпня 2014 року

 

Ічнянському РВ УМВС в Чернігівській області

Копії: Ічнянському РВ УМВС в Чернігівській області

УМВС в Чернігівській області

УСБУ в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

 

На Ваш № 5473 від 12.08.2014 року

 

За розглядом Вашого листа № 5473 від 12.08.2014 року, який стосується моніторингової діяльності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. в частині з’ясування ним статусу будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, є необхідність запровадження додаткових слідчих заходів.

 Будівля за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, в товар-комерційних реєстрах на обліку не знаходилась. Факт-товарного продажу цієї нетоварної будівлі зусиллями окремих підприємців має всі ознаки порушень фінансової дисципліни. Валютного обліку будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, не існує. Ця будівля ще й досі знаходиться на обліку зовнішньоекономічного фінансового ринку Кластера Інституту Президентства України.

 Немає значення, які вторинні документи були пред’явленні капітану міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. представниками комерційних структур. Всі без винятку комерційні структури є нестатистичними одиницями країни Україна. За фактом висновків моніторингової діяльності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. в частині з’ясування ним статусу будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, має наслідувати висновок щодо наступного безупинного розпродажу авуарів Кластера Інституту Президентства України в невідомому напрямку, але в будь-якому випадку за межі країни Україна. Така діяльність заохочується окремо взятими фізичними особами із системи УМВС в Чернігівській області.

 З Вашого листа № 5473 від 12.08.2014 року дійсно є нагальна необхідність звернення до судових органів, але не з питання, яке стосується будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, а з питання службової халатності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М., який не спромігся відрізнити об’єкт авуарів Кластера Інституту Президентства України від комерційного товару апатридів при країні Україна.

 

Радник Голови Інполу України       О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.