№29-08-14/3 від 29 серпня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№29-08-14/3 від 29 серпня 2014 року

 

Ічнянському РВ УМВС в Чернігівській області

Копії: Ічнянському РВ УМВС в Чернігівській області

УМВС в Чернігівській області

УСБУ в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

 

На Ваш № 5473 від 12.08.2014 року

 

За розглядом Вашого листа № 5473 від 12.08.2014 року, який стосується моніторингової діяльності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. в частині з’ясування ним статусу будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, є необхідність запровадження додаткових слідчих заходів.

 Будівля за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, в товар-комерційних реєстрах на обліку не знаходилась. Факт-товарного продажу цієї нетоварної будівлі зусиллями окремих підприємців має всі ознаки порушень фінансової дисципліни. Валютного обліку будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, не існує. Ця будівля ще й досі знаходиться на обліку зовнішньоекономічного фінансового ринку Кластера Інституту Президентства України.

 Немає значення, які вторинні документи були пред’явленні капітану міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. представниками комерційних структур. Всі без винятку комерційні структури є нестатистичними одиницями країни Україна. За фактом висновків моніторингової діяльності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М. в частині з’ясування ним статусу будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, має наслідувати висновок щодо наступного безупинного розпродажу авуарів Кластера Інституту Президентства України в невідомому напрямку, але в будь-якому випадку за межі країни Україна. Така діяльність заохочується окремо взятими фізичними особами із системи УМВС в Чернігівській області.

 З Вашого листа № 5473 від 12.08.2014 року дійсно є нагальна необхідність звернення до судових органів, але не з питання, яке стосується будівлі за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, площа Шевченка, 1-А, а з питання службової халатності капітана міліції Ічнянського РВ УМВС в Чернігівській області Хоменко В.М., який не спромігся відрізнити об’єкт авуарів Кластера Інституту Президентства України від комерційного товару апатридів при країні Україна.

 

Радник Голови Інполу України       О.В. Толстой