№ 28-08-14/1 від 28 серпня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№ 28-08-14/1 від 28 серпня 2014 року

 

ВДВС Ічнянського районного управління юстиції

Копії: Ічнянському РВ УМВС в Чернігівській області

УМВС в Чернігівській області

УСБУ в Чернігівській області

Прокуратурі в Чернігівській області

Адміністрації Президента України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

 

Про ознаку порушення фінансової дисципліни за текстом Вашого листа №03-07/3401 від 21.08.2014р.

 

Розглянувши Ваш лист №03-07/3401 від 21.08.2014р. є всі підстави наголосити присутні в ньому ознаки порушення фінансової дисципліни. В указаному листі мова йде про майнову оціночну діяльність ПП «Експертна фірма «Експерт-Плюс» по відношенню до житлової квартири за адресою: Чернігівська область, м. Ічня, вул. Леніна, буд. 36, кв. 14.

В першу чергу є необхідність звернути увагу на фінансову характеристику грошового вимірника Національного Банку України під назвою «гривня». Грошовий вимірник Національного Банку України під назвою «гривня» є бальною одиницею, а не ціновою одиницею. Здійснити оціночну діяльність в гривні можливо, але виключно на умовах порушення фінансової дисципліни. Цінові параметри, облік цінових параметрів та будь-яка цінова діяльність, це не валютна діяльність в межах Кабінету Міністрів України, а фінансова діяльність в межах Кластера Інституту Президенства України. ПП «Експертна фірма «Експерт-Плюс» та ВДВС Ічнянського РУЮ ніякого відношення до Кластера Інституту Президенства України не мають. Це означає, що окремі фізичні особи по відношенню до квартири за адресою: Чернігівська область, м.Ічня, вул. Леніна, буд. 36, кв. 14, вчинили кримінальне діяння з ознаками фінансового шахрайства.

Двокімнатна квартира за адресою: Чернігівська область, м.Ічня, вул. Леніна, буд. 36, кв. 14, не кваліфікована у якості комерційного товару. Це означає, що вказаний об’єкт нерухомості на валютно-товарний фондовий ринок ніколи не виносився. Вищевказана квартира і в даний час знаходиться в майнових реєстрах Кластера Інституту Президенства України. Яким би не був текст звіту ПП «Експертна фірма «Експерт-Плюс» по відношенню до будь-якого майна є необхідність звернути увагу органів Міністерства Юстиції України на положення п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України, за яким до майнових відносин Кластера Інституту Президенства України цивільне законодавство не застосовується.

Органам УМВС України в Чернігівській області, органам Прокуратури в Чернігівській області та Службі Безпеки України в Чернігівській області є необхідність звернути увагу на діяльність окремих фізичних осіб, які умисно та зорганізовано посягають на майно, активи, капітал та речі суб’єктів конституційного процесу в Україні, які їх власниками не виносяться на валютно-фондовий ринок Кабінету Міністрів України. Це означає, що вже в недалекому майбутньому соціальна напруга в Чернігівській області може дійти позначки, за якої відносини між органами юстиції в Україні та громадянами України будуть неконтрольованими з вкрай негативними наслідками для іміджу Адміністрації Президента України.

 

Радник Голови Інполу України                                                                                     О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.