№ 27-08-14 від 27 серпня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

МІЖВІДОМЧА ІНТЕРПОЛ-КОЛЕГІЯ ПРОТИДІЇ

ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕРОРИЗМУ

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 0462 64-59-42
№ 27-08-14 від 27 серпня 2014 року

 

ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області

Копія: Черкаській облдержадміністрації

Черкаській облраді

Прокуратурі в Черкаській області

Головному управлінню юстиції в Черкаській області

Управлінню СБУ в Черкаській області

УМВС України в Черкаській області

Жашківській райдержадміністрації

Жашківській райраді

Жашківській міськраді

Прокуратурі Жашківського району

Жашківському РВ ДАІ

 

На Ваш лист від 04.07.2014р за №5390

 

Черкаське регіональне представництво Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму отримало лист ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області. В цьому листі ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області містяться відомості, які аж ніяк не сприяють консолідації спільних народно-національних зусиль суспільства Українців та громад нації в напрямку виконання сучасної Програми Президента України «Жити по-новому», які мають за мету подолання сучасної фінансово-економічної кризи, зокрема такої кризи в Черкаському регіоні України.

За листом ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області від 04.07.2014р. за №5390 треба розуміти так, що, починаючи з 04.07.2014р., Українця Зубарчука Олега Леонідовича вже не існує. Натомість, за рішенням фізичної особи ‑ автора цієї Постанови, замість Українця Зубарчука Олега Леонідовича в межах Черкаської громади нації при країні Україна з’явилась фізична особа на прізвище Зубарчук Олег Леонідович. Зрозуміло, що положення ст. 22 Конституції України окремих представників громади нації при країні Україна не цікавлять. Звуження прав і свобод людини (людини Корінного Народу України) в громадах нації при країні Україна є буденною справою.

Справа нехтування правами Українців, приниження положення Українців в їх власній країні Україна з боку окремо взятих фізичних осіб Черкаської громади нації при країні Україна не оминає Черкаську обласну раду, Черкаську міську раду, Головне управління юстиції в Черкаській області.

В документі під назвою «Виклик» на адресу: м. Жашків, вул. Матросова, 36, держвиконавець ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області не вказав свій власний статус та статус свого контрагента. Держвиконавець має статус фізичної особи. Його контрагент має статус суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України. Це означає, що фізична особа Сліпенко С.І. перевищив свої повноваження і посягнув на права і свободи суб’єкта п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України.

Держвиконавець Сліпенко С.І наголосив на адресу суб’єкта конституційного процесу України про якусь (примусову та штрафну) відповідальність суб’єкта конституційного процесу України за невиконання його законних вимог. Є необхідність наголосити на адресу держвиконавця Сліпенко С.І. про те, що законні вимоги належать до стандарту КІСЕ S.2 – S.16. Законні вимоги Закону України «Про виконавче провадження» не передбачають положення про те, що Українців визначено стороною виконавчого провадження.

Жашківський ВДВС Черкаського РУЮ не гірше, ніж Жашківський ВДАІ розуміє, що фізичні особи ніколи не виконували і ніколи не будуть виконувати положення Конституції країни Україна. Жодного спомину про Конституцію країни Україна в Законі України «Про виконавче провадження» не існує.

Національне Міністерство Юстиції України знаходяться в консул-дипломатичних зносинах із суб’єктами конституційного процесу в країні Україна, а саме: з національними меншинами України, Корінним Народом України. Про такий стан речей добре відомо фахівцям органів Служби Безпеки України, органів Генеральної Прокуратури України та органів Міністерства Внутрішніх Справ України.

За цих умов Черкаське регіональне представництво Міжвідомчої Інтерпол-Колегії протидії фінансово-економічному тероризму має всі підстави розглядати лист ВДВС Жашківського РУЮ в Черкаській області від 04.07.2014р. №5390 за положеннями Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

 

 

Голова Міжвідомчої Інтерпол-Колегіїї протидії

фінансово-економічного тероризму                                                                       О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.