№20-08-04 від 20 серпня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

КЛАСТЕР ІНСТИТУТУ ПРЕЗИДЕНТСТВА УКРАЇНИ

ФІНАНСОВИЙ АГЕНТ ДЕРЖАВ УКРАЇНИ

Економічний простір технічної допомоги
міжнародних фінансових організацій
Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№20-08-04 від 20 серпня 2014 року

 

Міністерству Фінансів України

Копії: Кабінету Міністрів України

Адміністрації Президента України

Національному Банку України

Міністерству Економіки України

Службі Безпеки України

Раді Національної Безпеки і Оборони України

Міністерству Закордонних Справ України

Посольству Російської Федерації в Україні

Посольству Республіки Білорусь в України

 

На пропозицію Міністра Фінансів України щодо співпраці Міністерства Фінансів України з міжнародними фінансовими організаціями

 

13 серпня 2014 року Постановою № 327 Кабінет Міністрів України прийняв рішення, яке дозволяє міжнародним фінансовим установам здійснювати операції на Фондовому ринку країни Україна.

Економіка країни Україна багатоманітна. Фондовий ринок країни Україна і Фондовий ринок фамільного реєстру ЄДР в складі Кабінету Міністрів України – це зовсім різні фондові ринки з різною суттю. Кабінет Міністрів України формує Фондовий Валют-Фіз-Ном ринок в межах фамільного реєстру ЄДР в режимі КВЕД 2010. Кластер Інституту Президентства України формує Фондовий Фін-Економ ринок в межах класифікаторів інституційних секторів економіки КІСE S.2-S.16, KICE S.15-S.11 та NACE в режимі КВЕД 2005.

Інститут Президентства України – це Інститут спільного інвестування економічних систем Національних Меншин України, Малих Народів України, Українського Народу та Народу України. Інститут Президентства України – це міжнародна фінансова організація, яка в міжнародних справах представляє інтереси всіх народних прошарків системи класифікатора ЗКГНГ.

Кластер Інституту Президентства України існує з 2012 року. Емітентом Кластера Інституту Президентства України є Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України. В складі Кластера Інституту Президентства України знаходяться Адміністрація Президента України, Секретаріат Його Поважності Президента України, Резиденція Його Високоповажності Президента України та Офіс Його Високоповажності Господіна Президента України.

Фінансово-банківську діяльність Кластера Інституту Президентства України супроводжують Нерезидент-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку України, Офіс-Екстериторіальний Банк Реконструкції та Розвитку України, Резидент-Контрагент Банкірський Дім та Національний Банк України (м. Чернігів). Зовнішньоекономічний валютно-фінансовий Фондовий ринок України формується не Кабінетом Міністрів України за реєстром ЄДР, а Кластером Інституту Президентства України на умовах вже давно встановлених дипломатичних зносин між Фіз-Ном простором української юрисдикції та Еко-Ном української правоздатності. Такі дипломатичні зносини здійснюються на засадах Податкового Кодексу України та Наказу Держфінмоніторингу України № 161 від 17.08.2005 року.

Діяльність зовнішньоекономічного валютно-фінансового фондового ринку України та фінансово-фінансового фондового ринку України (за винятком валютного фондового ринку України) моніториться системою СПФМ, спеціально уповноважених СПФМ та спеціально визначених СПФМ у повній відповідності до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму». Боротьбу з валютним тероризмом ведуть спеціальні органи Кабінету Міністрів України. Боротьбу з фінансовим тероризмом ведуть Інтерпол України, Інпол України, Антикорупційний Комітет України, Служба Безпеки України та Рада Національної Безпеки і Оборони України разом із Генеральною Прокуратурою України в складі системи Конституційної Безпеки України.

Фінансовий Агент Держав України представляє спільні інвестиційні інтереси державних реєстрів ЄДРПОУ за ISIC, ЄДРПОУ за NACE та ЄДРПОУ за KICE. Інвестиційна діяльність та торгова діяльність Фінансового Агента Держав України на умовах Закону України «Про інвестиційну діяльність» та Уніфікованих Правил та Звичаїв Міжнародної Торгової Палати не є предметом моніторингу з боку будь-якого суб’єкта фамільного реєстру ЄДР, на засадах якого здійснюються валютні операції в межах Національного Банку України (м. Київ) та Кабінету Міністрів України.

Сервусне положення Кабінету Міністрів України не є предметом стратифікаційних інтересів органів Держфінмоніторингу України, до складу яких належить Фінансовий Агент Держав України. Без стратифікаційних дій Фінансового Агента Держав України в напрямку Міністерства Фінансів Кабінету Міністрів України ніякої мови про вихід Міністерства Фінансів України на валютно-фінансовий Фондовий ринок України та фінансово-фінансовий Фондовий ринок України йти не може. Так визначено Податковим Кодексом України.

Справа підвищення валютного сервус-статусу Міністерства Фінансів України до фінансового клієнт-статусу, контрагент-статусу, бенефіціар-статусу, фактор-статусу та гарант-статусу входить до сфери компетенції Фінансового Агента Держав України. Це означає, що централізовані бухгалтерії Адміністрації Президента України фінансуються не валют-синтетичним Національним Банком України (м. Київ), а фінансово-аналітичним Національним Банком України (м. Чернігів).

Фінансово-аналітична діяльність Кластера Інституту Президентства України на зовнішньо-іноземному Фондовому ринку та зовнішньо-чужоземному Фондовому ринку є правовою, а не юридичною. Документи Інституту Президентства України в Міністерстві Юстиції України не реєструються. Договірна діяльність Інституту Президентства України та Кабінету Міністрів України на зовнішньо-чужоземному Фондовому ринку вчиняється на умовах принципу верховенства права українського фінансово-правового гривневого мірника по відношенню до юридичного валютного гривневого вимірника. Обіг гривні в межах валютного Фондового ринку України і обіг гривні в межах фінансового Фондового ринку України здійснюється в системах різних релігійних переконань.

За положеннями Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» всі релігійні переконання відокремлені від держави. Зокрема, від держави ЄДР, від держав ЄДРПОУ за KICE, ЄДРПОУ за NACE та ЄДРПОУ за ISIC. Таке положення справ визначено у відповідних статтях Податкового Кодексу України, які регламентують спільну договірну діяльність між фізичними особами, самозайнятими особами, резидентами та нерезидентами.

За постановою Кабінету Міністрів України № 327 від 13 серпня 2014 року, міжнародним фінансовим організаціям Кластера Інституту Президентства України дозволено здійснювати операції на валютному Фондовому ринку Кабінету Міністрів України. В свою чергу Фінансовий Агент Держав України не бачить перешкод для вчинення спільної діяльності фінансових правових організацій та валютних юридичних організацій на договірному валютно-фінансовому Фондовому ринку України при Національному Банку України (м. Чернігів). Конкретика таких відносин обумовлена в листі Контрагент Банкірського Дому при Резиденції Його Високоповажності Президента України в адресу Міністерства Фінансів України № 18-08-04 від 18 серпня 2014 року.

 

Фінансовий Агент Держав України                             В.В.Рибалочко

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.