№ 01-08-14 від 01 серпня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№ 01-08-14 від 01 серпня 2014 року

 

Міністерству Юстиції України

Копії: Чернігівському міському управлінню юстиції

Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Управлінню СБУ в Чернігівській області

УМВС України в Чернігівській області

Прокуратурі міста Чернігова

Прокуратурі в Чернігівській області

Чернігівській міській раді

Чернігівській обласній раді

Управлінню НБУ в Чернігівській області

ЧМВ УМВС України в Чернігівській області

 

Про невідповідність дій А.В. Рокач посаді заступника начальника Чернігівського міського управління юстиції

 

До прокуратури міста Чернігова, Управління СБУ в Чернігівській області та Інполу України надійшов лист заступника начальника Чернігівського міського управління юстиції № 38263659 від 07.07.2014 року. В тексті цього листа заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач намагається скласти уяву органів Прокуратури України та Служби Безпеки України про те, що виконання положень передвиборчої Програми кандидата в Президенти Порошенка Петра Олексійовича «Жити по-новому» з боку Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) є фактом сепаратизму та шахрайства.

Заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач має можливість висловлювати будь-яку свою особисту думку з приводу будь-якої події, але не на офіційному бланку Міністерства Юстиції України. На офіційному бланку Міністерства Юстиції України висловлюються не особисті думки найманих працівників Міністерства Юстиції України, а офіційна позиція Міністерства Юстиції України. Офіційною позицією Міністерства Юстиції України по відношенню до будь-якого органу Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України є стан їх офіційних дипломатичних зносин, а саме офіційних зносин між національною юрисдикцією та народною правоздатністю України. Заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач вважає, що діяльність Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) на засадах положень п.3 ст.92 Конституції України є сепаратизмом та шахрайством.

Фактом шахрайства з боку Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) на думку заступника начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач є подія надсилання офіційних листів цим органам народної правоздатності України в різні органи національної юрисдикції України. На думку заступника начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач листи Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) на адресу органів Міністерства Юстиції України, Прокуратури України, Служби Безпеки України, Адміністрації Президента України заважають окремо взятим державним виконавцям вчиняти процеси виконавчої дії. Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України) є екстериторіальною структурою. Міністерство Юстиції України є місцевою структурою, яка жодним чином не має будь-якого відношення до територіальних проблем, завдань, планів, прогнозів і т.п. Натомість, заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач якимось чином пов’язав екстериторіальну діяльність Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) зі справою порушення територіальної цілісності України. Територіальна цілісність України, екстериторіальна цілісність України та місцева цілісність України ніякого відношення до кордонної, прикордонної та земельної цілісності України не мають. Територіальна цілісність України, екстериторіальна цілісність України та місцева цілісність України – це суто економічні категорії конституційно-визначеної багатоманітності економіки України. Обов’язок захисту відповідними територіальними, екстериторіальними та місцевими органами захисту територіальної, екстериторіальної та місцевої цілісності різних форм економіки України є справою, яка визначена в Податковому Кодексі України.

Заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач не розуміється на таких питаннях, як обіг активів, капіталів, благ, речей та майна. Він не розуміється в питаннях власності, владності, урядності, упорядкованості і т.п. об’єктів права власності резидентів, нерезидентів, контрагентів, бенефіціарів і т.п. Не маючи фахової придатності в питаннях діяльності Антикорупційного Комітету України, Інполу України, Інтерполу України, Служби Безпеки України та Держфінмоніторингу України, заступник начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач вважає, що всі ці правоохоронні органи України негативно впливають на авторитет державних виконавців Міністерства Юстиції України. Він вважає, що виконання положень Податкового Кодексу України в частині суб’єктів, які мають імунітет від будь-яких рішень місцевих судів України є протидією «нормальній» управлінській діяльності органів державної влади, але невідомо якої влади: або за реєстром ЄДРПОУ за ISIC, або за реєстром ЄДРПОУ за NACE, або за реєстром ЄДРПОУ за KICE, або за реєстром ЄДРПОУ за ЄДР.

Національна юрисдикція існує виключно в межах фамільного реєстру ЄДР. Всі інші реєстри ЄДРПОУ входять до сфери компетенції Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) та Сенату Корінного Народу України. Є всі підстави вважати, що саботаж в процесі 70% капіталізації економіки країни Україна, формування ринку активів та формування негрошових ринків України є суттю діяльності окремо взятих фізичних осіб з Головного управління юстиції в Чернігівській області. Чернігівський регіон – депресивний, не бюджетоутворюючий регіон України та вже не дотаційний. Джерела фінансування економіки країни Україна визначається Конгресом Національних Меншин України (Малих Народів України), а не місцевими радами фізичних осіб – не суб’єктів Закону України «Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівському регіоні». В межах чинності цього Закону України, на період до 2031 року, Головне управління юстиції в Чернігівській області, в складі органів пріоритетного розвитку економіки Чернігівщини, не потрібне.

Фінансова некомпетентність окремо взятих фізичних осіб із системи Головного управління юстиції в Чернігівській області є хронічною. Порушення фінансової дисципліни з боку окремих фізичних осіб є такими, що вже отримали тенденцію свого офіційного розгляду в слідчих органах Інполу України, Інтерполу України, Антикорупційного Комітету України та системі Конституційної Безпеки України (які мають імунітет від будь-яких рішень будь-яких місцевих судів).

Звертаючись до Міністерства Юстиції України, вважаємо за необхідне заслухати доповідь заступника начальника Чернігівського міського управління юстиції А.В. Рокач з питання його фахової освідченості в справах органів, які діють на засадах Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму».

 

Радник Голови Інполу України                                                О.В. Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.