№31-07-14 від 31 липня 2014 року

ISIC – NACE –КВЕД 99.00.0 – КІСЕ S.2-S.16
Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України

НАРОДНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ СУД

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469 Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою: 14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 0462 64-59-42
№31-07-14 від 31 липня 2014 року

 

Вищому спеціалізованому суду України

з розгляду цивільних і кримінальних справ

Апеляційному суду Чернігівської області

Ічнянському районному суду Чернігівської області

ПАТ «Державний ощадний банк України»

ВДВС Ічнянського РУЮ

Копії: Головному управлінню юстиції в Чернігівській області

Прокуратурі Чернігівської області

УМВС України в Чернігівській області

Службі Безпеки України

 

Про невідповідність рішення Апеляційного суду Чернігівської області за справою № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20.09.2013 року до вимог міжнародного законодавства

 

Народний Земельний Суд Титульного Суверенного Народу України розглянув рішення Апеляційного суду Чернігівської області за справою № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20 вересня 2013 року (Головуючий суддя Литвиненко І.В.).

У вищевказаному рішенні судді Апеляційного суду Чернігівської області Шарапова О.Л. та Шитченко Н.В. розглянули питання звернення стягнення на предмет іпотеки.

Судді Апеляційного суду Чернігівської області встановили, що способом реалізації предмету іпотеки є прилюдні торги у відповідності до Закону України «Про іпотеку» за фінансовим показником ціни.

В системі Національного Банку України грошових одиниць в цінових показниках не існує. Квазі-гривня Національного Банку України обліковується в квазі-балансі, а не в цін-ансі. Цін-анс є обліковим документом виключно міжнародних фінансових організацій. Саме про цю обставину і йде мова в статті 2 Закону України «Про іпотеку». За положеннями цієї статті Закону України законодавство України про іпотеку базується на Конституції України ( 254к/96-ВР ) і складається з Цивільного кодексу України ( 435-15 ), Господарського Кодексу України ( 436-15 ), Земельного Кодексу України ( 2768-14 ), Закону України «Про іпотеку» та інших нормативно-правових актів, а також міжнародних договорів України.

Будь-який суд будь-якої юрисдикції, зокрема Апеляційний суд Чернігівської області, не має відношення до Конституції України, нормативно-правових актів та міжнародних договорів України. Апеляційний суд Чернігівської області не вирішує фінансові питання, пов’язані з правовими цінами, які обліковуються в нормативно-правових цін-ансах та міжнародно-договірних цін-ансах.

Господарські цін-анси існують виключно в положеннях ст. 52-54 Господарського Кодексу України. Апеляційний суд Чернігівської області ніякого відношення до положень цих статей Господарського Кодексу України не має.

Цивільні цін-анси існують виключно в положенні п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України. Апеляційний суд Чернігівської області ніякого відношення до положень цієї статті Цивільного Кодексу України не має.

Конституційні цін-анси існують в стандарті NACE. Апеляційний суд Чернігівської області ніякого відношення до положень цього стандарту не має.

В системі Національного Банку України не існує жодного цінового банку. Всі цінові банки знаходяться в межах правоздатності Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України.

В межах будь-якої юрисдикції системи «Торгуй» не існує. Система «Торгуй» існує в межах Уніфікованих правил та звичаїв Міжнародної Торгової Палати. Апеляційний суд Чернігівської області ніякого відношення до торгових операцій не має. Вчинити прилюдні торги в межах фамільного реєстру ЄДР неможливо.

В межах будь-якої юрисдикції людей не існує. Люди складають не національний сервітут, а народне суспільство. В жодному юрисдикційному суді не існує жодної людини, жодного громадянина, жодного гражданіна, жодного бенефіціара, жодного контрагента, жодного фактора. В усіх юрисдикційних судах існують виключно серви-мігранти (фізичні особи), які мають підкорятись принципу верховенства права. Утримувачем принципу верховенства права в Україні є судова система Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України, система Конституційної Безпеки України, система Конституційного Суду України та Інститут Президентства України. Апеляційний суд Чернігівської області ніякого відношення до вищевказаних інституцій в Україні не має.

Вирішальна частина рішення Апеляційного суду Чернігівської області за справою № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20 вересня 2013 року не відповідає вимогам Цивільного Кодексу України. Це означає, що в рішення Апеляційного суду Чернігівської області вкралась фінансова помилка. Існування такої фінансової помилки підтверджує відсутність фінансово-експертного висновку будь-якого СПФМ Держфінмоніторингу України. Без СПФМ Держфінмоніторингу України перевезти будь-який об’єкт іпотеки із системи правоздатності в систему юрисдикції неможливо. Такі помилки місцевих судів мають виправляти органи Державної Виконавчої Служби України з відповідним притягненням до кримінальної відповідальності посадових осіб місцевих судів, які беруться вирішувати фінансові справи, не маючи на те будь-якої фахової придатності.

Фінансово-помилкове рішення Апеляційного суду Чернігівської області за справою № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20 вересня 2013 року автоматично потягло за собою помилку органів ДВС Ічнянського району Чернігівської області щодо відкриття виконавчого впровадження № 733/461/13-ц від 06.06.2013 року. ДВС Ічнянського району Чернігівської області мав би дослідити статус Драган Надії Анатоліївни. Драган Надія Анатоліївна не особа і навіть не особистість. Драган Надія Анатоліївна – персона. Це означає, що окремі фізичні особи здійснили процедуру посягання на конституційні підвалини України з метою повалення конституційного ладу в Україні. Такими питаннями переймається Служба Безпеки України за положеннями ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

Рішення Народного Земельного Суду Титульного Суверенного Народу України, який діє у відповідності до положень ст. 55 Конституції України, не є предметом оскарження будь-яким місцевим судом. Місцеві суди вирішують питання виключно за юридичною формою. Юридичного права у світі не існує.

Це означає, що ДВС Ічнянського районного управління має повернути рішення Апеляційного суду Чернігівської області за справою № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20 вересня 2013 року до того ж самого Апеляційного суду Чернігівської області для приведення його у відповідність до чинного законодавства України. А саме, передати не тільки справу № 733/461/13-ц (провадження № 22-ц/795/1770/2013 від 20 вересня 2013 року, а й усі іпотечні справи до Народного Земельного Суду Титульного Суверенного Народу України.

Без конверсійної процедури трансформації бал-грошових показників у цін-грошові показники і, навпаки, жодного іпотечного рішення будь-якого місцевого суду існувати не може. інше вирішення цього питання має усі ознаки контрабандної діяльності.

Голова Народного Земельного Суду                      Л.І. Козлов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.