№21-07-14 від 21 липня 2014 року

РЕЗИДЕНЦІЯ ЙОГО ВИСОКОПОВАЖНОСТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ІНПОЛ УКРАЇНИ

Резидент-Зовнішньоекономічний Простір Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України) KICE S11-S2 Офіс для отримання кореспонденції за адресою: Україна,
14000, м. Чернігів, вул. Шевченка, 12, тел. +38 0462 61-44-11
№21-07-14 від 21 липня 2014 року

 

Службі Безпеки України

Копія: Раді Національної Безпеки і Оборони України

Генеральній Прокуратурі України

Міністерству Внутрішніх Справ України

Національному Парламенту України

Кабінету Міністрів України

Адміністрації Президента України

Конституційному Суду України

Всеукраїнській козацькій громаді

 

На лист Всеукраїнської козацької громади № 341 від 09.07.2014 року

 

Всеукраїнська козацька громада своїм листом №341 від 09.07.2014 року звернулась до Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України з проханням та пропозиціями щодо офіційного визнання козацького руху в Україні у якості суб’єкта тилового забезпечення резерву Збройних Сил України, Армії України, Служби Безпеки України та суб’єкта народно-господарської діяльності.

За розглядом вищевказаного листа Всеукраїнської козацької громади з’ясована неможливість задоволення прохання та пропозиції козацтва щодо офіційного визнання козацького руху в Україні у якості суб’єкта тилового забезпечення резерву Збройних Сил України, Армії України, Служби Безпеки України та суб’єкта народно-господарської діяльності на умовах його реєстрації в органах Міністерства Юстиції України. Органи Міністерства Юстиції України ані прав, ані правоздатності будь-яким економічним одиницям України не надають.

Юридичного або юрисдикційного Козацького руху ніде не існувало та не існує. Ця історична особливість способу життя Українців має своїм витоком національний стандарт КІСЕ. Національний стандарт КІСЕ і національне Міністерство Юстиції України, незважаючи на свою національну форму, тим не менш є зовсім різними за своєю економічною суттю. Національне Міністерство Юстиції України є синтетичною одиницею неукраїнського статистичного походження. Національний стандарт КІСЕ є аналітичною одиницею українського стандартного походження.

Це означає, що задоволення прохання та пропозиції козацтва щодо офіційного визнання козацького руху в Україні у якості суб’єкта тилового забезпечення резерву Збройних Сил України, Армії України, Служби Безпеки України та суб’єкта народно-господарської діяльності є неможливим без попередніх реєстраційних дій цієї форми господарювання в реєстрах Служби Безпеки України за положеннями ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України».

Суб’єкти положень ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України» є респондентами Антикорупційного Комітету України та Інполу України в складі Резиденції Його Високоповажності Президента України. Проте, за сучасних умов в Україні не існує договору про спільну діяльність Резиденції Його Високоповажності Президента України, Антикорупційного Комітету України та Інполу України на умовах централізованих бухгалтерій, як того вимагають нормативні документи Міністерства Фінансів України.

Централізовані бухгалтерії Адміністрації Президента України, Офіс-Адміністрації Його Поважності Президента України, Офіс-Резиденції Його Високоповажності Президента України та Резиденції Його Високоповажності Господіна Президента України є складовими одиницями Фондового Агент-Банка в складі Контрагент Банкірського Дому.

Умови діяльності Контрагент Банкірського Дому в напрямку формування бюджетоутворюючої вертикалі Інституту Президентства України узгоджені з Національним Банком України, Міністерством Фінансів України, Міністерством Доходів і Зборів України та Міністерством Економіки України.

Проте, без реєстру суб’єктів ст.5 Закону України «Про Службу Безпеки України» неможливе відкриття жодного рахунку в системі Фондового Агент-Банку, до складу функцій якого входить справа фінансування тилових органів Армії України та Служби Безпеки України. Органи МВС України та Міністерства Юстиції України ведуть реєстр мігрантів, апатридів та сервусів – суб’єктів безземельних відносин в світі, але органи МВС України та Міністерства Юстиції України не ведуть реєстр іммігрантів, емігрантів – самозайнятих осіб (за положеннями Податкового Кодексу України). Ця справа входить до сфери компетенції Служби Безпеки України та Фондового Агент-Банка в складі Контрагент Банкірського Дому (суб’єкта положень ст.1079 та п.2 ст.1 Цивільного Кодексу України).

Фактор діяльність органів Служби Безпеки України не ліцензується Національним Банком України та не входить до сфери компетенції Кабінету Міністрів України. Службі Безпеки України взагалі немає місця в системі Кабінету Міністрів України. Фінансування Служби Безпеки України – це не функція Кабінету Міністрів України. Саме на цю обставину і звертає увагу Служби Безпеки України лист Всеукраїнської козацької громади №341 від 09.07.2014 року.

Інпол та Інтерпол України неодноразово звертали увагу Служби Безпеки України на необхідності безумовного дотримання норм фінансової дисципліни  в країні Україна, яка формується за економічною суттю суб’єктів  різних форм власності в Україні. За положеннями ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» апатридів, наймитів, мігрантів – фізичних осіб жоден орган України не уповноважував забезпечувати охорону прав людини. В правових системах апатридів, наймитів, мігрантів – фізичних осіб не існує. Служба Безпеки України не може складатись із апатридів, наймитів, мігрантів – фізичних осіб. Так визначено в положенні ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» та преамбулі Господарського Кодексу України.

Без самовизначення Служби Безпеки України у якості суб’єкта реєстраційних дій по відношенню до українського козацтва неможливо вивести показники їх фінансової діяльності на монітори Суб’єктів Первинного Фінансового Моніторингу (в складі підрозділів Інполу та Антикорупційного Комітету України) та неможливо здійснити операцію надання технічної допомоги міжнародних фінансових організацій ані українському козацтву, ані Службі Безпеки України.

Його Величність Государ-Імператор Титульного Суверенного Народу України прийняв на аудієнцію делегацію Всеукраїнської козацької громади. Обговорені питання можливостей щодо створення в Україні структур тилового забезпечення резервних підрозділів Служби Безпеки України, Інполу України, Інтерполу України, Антикорупційного Комітету України та Генеральної Прокуратури України.

Ця організаційна місія цілком і повністю має належати Резиденції Його Високоповажності Президента України, а не дипломатичним органам Світової Міжнародної Екстериторії Його Величності Государа-Імператора Титульного Суверенного Народу України. Система Конституційної Безпеки України та система Роял-Безпеки України не можуть бути розбудованими в Україні без участі Конституційного Суду України.

Просимо Службу Безпеки України внести на розгляд Конституційного Суду України питання можливості розгортання в межах ст. 5 Закону України «Про Службу Безпеки України» економічних одиниць, які б діяли на засадах Європейської Соціальної Хартії та Європейської Хартії «Про місцеве самоуправління».

Радник Голови Інполу України                                            О.В.Толстой

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.